

MIÉRT AKAR MINDENKI NAGYOBB UGRÁST TENNI?.
A MAGAM RÉSZÉRŐL, mindenkit arra biztatok, hogy inkább lépésről lépésre haladjon, hogy az elért eredmények biztosan tartósak legyenek. Ilyenkor általában azt a választ kapom, hogy “ Nekem erre nincs időm” ! Azonnal kell a … ( pénz, elismerés, társ, jó test…. vagy akármi más)”.
NAGYON SZERETNÉM ha elhinnétek nekem, hogy amikor sürgetőnek érzitek a változást, ennyire akarjátok a vágyatok beteljesülését, nem fogjátok megkapni. Ilyenkor ugyanis még a hiány állapotában vagytok. Iszonyatosan tudjátok, hogy mit nem akartok, már azt is meg tudjátok fogalmazni, hogy mit akartok, de arra képtelenek vagytok, hogy egy hullámhosszon létezzetek a vágyatokkal- ezért nem is érhetik el.
HOZZÁJUTHATSZ RENGETEG PÉNZHEZ, de ha nem tudsz vele bánni, nagyon rövid idő alatt visszazuhansz a régi anyagi szintedre. Lefogyhatsz hetek alatt húsz kilót, de ha lélekben kövér maradsz, pillanatok alatt visszahízol, a régi súlyodra. Találhatsz a régi helyett új társat, de ha belül nem változol, mellette is ugyanazt tapasztalod, mint a korábbi partnerednél…. Sőt, a szélsőségek átélése miatti csalódottságod még a kiinduló helyzeteknél is rosszabb állapotokkal járhat, bármiről is legyen szó.
A VALÓDI SIKERHEZ: “ IDŐRE VAN SZÜKSÉG. “ !Az idő a siker egyik alapfeltétele. Ha nincs időd valamire, “ AZ A VALAMI SOSEM LESZ A TIÉD. “
„A lélek útján haladva találom meg a történeteimet.”
A mindennapi élet rezdüléseiről és a belső fejlődés útjáról írok. Értek az önreflexióhoz, az érzelmi minták felismeréséhez és személyes tapasztalatok elemzéséhez. Blogjaim az önismeretről, a hétköznapi helyzetek lelki hátteréről és az inspiráció kereséséről szólnak.



