Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Eszter véleménye szerint Barbara:
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Minden amit mond, teljes mértékben fedi a valóságot. Döbbenetesen jól látja a dolgokat, erre tényleg születni kell. Köszönöm szépen a segítséget. Hívjátok bátran, ha egy igaz jósnőt kerestek.
Ágnes véleménye szerint Márti:
Olyan valóságos mondatokat mondott nagyon kedves hangon Márti. Nagyon igaz dolgokat. Még várnom kell egy kicsit az álmaim megvalósulására de nagyon igaz mondatok hangzottak el Márti részéről. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Még keresni fogom, mert nagyon mélyen látó.
Kristof véleménye szerint Krisztina:
Krisztina azt mondta, sikerül a munkahelyre a felvétel és rá pár napra kaptam is a hívást, hogy valóban sikerült. Krisztina, nagyon hálás vagyok a segítségedért. Üdv Kristóf
Ádám véleménye szerint Ancsa:
Ancsa különleges érzékkel rendelkezik az intuíció és a spirituális üzenetek közvetítésében. Ha útmutatásra van szükséged a szerelem, karrier vagy életút kérdéseiben, ő képes a legfinomabb rezgéseket is érzékelni, és segít megtalálni a legjobb döntést.
Csabai Zalán Márta véleménye szerint Dariusz:
Nagyon jó ember, a jóslata valóra vált számomra!!! Köszönök mindent!
János véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi, köszönöm a kártyavetést, eltelt két hét és valóban úgy alakul a kapcsolatom, ahogyan mondtad!
Rozália Ruszoova véleménye szerint Martina:
Köszönöm szépen, hogy meghallgatja a problémáimat.
Erzsébet véleménye szerint Karolina:
Fantasztikus éleslátó, kedves, humánus tanácsadó. Visszajárok hozzá, mert bejött, amiket mondott maximálisan. Mindig segítőkész és készséges és sohasem éreztem lenézést, vagy ítéletet a hangjában. Bölcs látó. Mint a mesében a jó boszorkány. Tanácsot több oldalról lehet adni! Őszámomra mindig a világos oldalt képviseli! Csak ajánlani tudom! Öt csillagos jós.
Bogi véleménye szerint Márti:
Mártival több, mint 10 éve vagyunk barátok. Azóta rendszeresen kérem az útmutatását az életem minden területén. Sosem csalódtam benne, érdemes megfogadni a tanácsait.
Kovács Alexandra véleménye szerint Barbara:
Barbara jósnő nagyon szépen köszönöm, először is hogy ennyit segített. Másodszor pedig mindenkinek ajánlom mert többször is beszéltem vele és sokszor volt hogy tényleg úgy volt. Jelenleg most várom hogy úgy történjen minden ahogy azt a kedves jósnő elmondta.. aranyból van Barbarának a szíve és ha vele beszélek meg nyugszik a lelkem kissé mert próbálom minden reményem bele vetni. Köszönöm szépen még egyszer. És sokszor gondolkodom hogy vajon mi vezetett ahoz hogy pont öt hívtam fel először..?! Talán az hogy őt találtam a legszimpatikusabbnak.. ❣ szóval csak bátran hívják fel, semmit nem veszít vele ...
Czigány Máté véleménye szerint Ancsa:
Szia. Máté vagyok. Nem tudom emlékszik-e rám, de nagyon sokat beszéltünk, kb 1 órát. Nagyon köszönöm szépen a jóslásod, nagyon meg vagyok elégedve. A legjobbakat kívánom neked.
Szilvia véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnőként és léleklátóként nemcsak a kártyák üzeneteit tolmácsolja, hanem mélyebb lelki támogatást is nyújt azoknak, akik hozzá fordulnak. Az emberek sokszor elakadnak életük bizonyos pontjain, és ilyenkor egy hiteles, együttérző útmutatás hatalmas segítség lehet. Krisztina érzékenysége és tapasztalata révén nem csupán válaszokat ad, hanem erőt és önbizalmat is sugároz, hogy mindenki megtalálja a saját útját. Az, hogy mindig segít, azt mutatja, hogy valódi hivatástudattal és tiszta szívvel végzi a munkáját. Krisztinát mindenkinek szívből ajánlom mert egy tiszta szívű jó lelkű segítő akire mindig lehet számítani
Horváth Barbara véleménye szerint Dariusz:
Nagyon-nagyon megvagyok elégedve vele mindent amit mondott nagyon is igaz örülök hogy beszéltem vele :)
Klári véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Ildi véleménye szerint Karolina:
Köszönöm a segítséget. Nagyon valóságos dolgokat mondott ami tényleg csak az én életemre igaz. Ezáltal a vele való beszélgetés során teljes képet kaptam a helyzetemről, a jövőmről, illetve konkrét tanácsot kaptam, hogy mit tegyek a céljaim eléréséhez. Óriási megnyugvás volt a beszélgetés. Hamarosan újra keresem.
István véleménye szerint Martina:
Kedves Martina, köszönöm szépen, hogy mindig türelemmel meghallgatsz, még ha sokszor nem is könnyű.
Lakatos Richard véleménye szerint Márti:
Legjobb jós, tisztán lát mindent és csak az igazat mondja, 1 éve ismerem és amit eddig mondot minden megvalósult, ajánlanám mindenkinek Mártikát.
Ivett véleménye szerint Barbara:
A legkedvesebb, legédesebb és a legőszintébb aki meghallgat és segít ha padlón vagy és összeszed ... és csakis az igazat mondja !
Bettina Kovács véleménye szerint Krisztina:
Krisztina nagyszerű jósnő, aki pontos és igaz dolgokat mond. Az általa adott útmutatások mindig hitelesek és segítőkészek, mély megértéssel és empátiával fordul mindenki felé. Köszönöm Krisztina, kereslek még.
Auróra véleménye szerint Ancsa:
Tegnap beszéltünk először. Nem kertelt, nem azt mondta, amit hallani akartam, hanem amit jelenleg lát, még ha fájdalmas is. Gyors, pontos. Csak ajánlani tudom.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Minden amit mond, teljes mértékben fedi a valóságot. Döbbenetesen jól látja a dolgokat, erre tényleg születni kell. Köszönöm szépen a segítséget. Hívjátok bátran, ha egy igaz jósnőt kerestek.
Olyan valóságos mondatokat mondott nagyon kedves hangon Márti. Nagyon igaz dolgokat. Még várnom kell egy kicsit az álmaim megvalósulására de nagyon igaz mondatok hangzottak el Márti részéről. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Még keresni fogom, mert nagyon mélyen látó.
Krisztina azt mondta, sikerül a munkahelyre a felvétel és rá pár napra kaptam is a hívást, hogy valóban sikerült. Krisztina, nagyon hálás vagyok a segítségedért. Üdv Kristóf
Ancsa különleges érzékkel rendelkezik az intuíció és a spirituális üzenetek közvetítésében. Ha útmutatásra van szükséged a szerelem, karrier vagy életút kérdéseiben, ő képes a legfinomabb rezgéseket is érzékelni, és segít megtalálni a legjobb döntést.
Nagyon jó ember, a jóslata valóra vált számomra!!! Köszönök mindent!
Kedves Marcsi, köszönöm a kártyavetést, eltelt két hét és valóban úgy alakul a kapcsolatom, ahogyan mondtad!
Köszönöm szépen, hogy meghallgatja a problémáimat.
Fantasztikus éleslátó, kedves, humánus tanácsadó. Visszajárok hozzá, mert bejött, amiket mondott maximálisan. Mindig segítőkész és készséges és sohasem éreztem lenézést, vagy ítéletet a hangjában. Bölcs látó. Mint a mesében a jó boszorkány. Tanácsot több oldalról lehet adni! Őszámomra mindig a világos oldalt képviseli! Csak ajánlani tudom! Öt csillagos jós.
Mártival több, mint 10 éve vagyunk barátok. Azóta rendszeresen kérem az útmutatását az életem minden területén. Sosem csalódtam benne, érdemes megfogadni a tanácsait.
Barbara jósnő nagyon szépen köszönöm, először is hogy ennyit segített. Másodszor pedig mindenkinek ajánlom mert többször is beszéltem vele és sokszor volt hogy tényleg úgy volt. Jelenleg most várom hogy úgy történjen minden ahogy azt a kedves jósnő elmondta.. aranyból van Barbarának a szíve és ha vele beszélek meg nyugszik a lelkem kissé mert próbálom minden reményem bele vetni. Köszönöm szépen még egyszer. És sokszor gondolkodom hogy vajon mi vezetett ahoz hogy pont öt hívtam fel először..?! Talán az hogy őt találtam a legszimpatikusabbnak.. ❣ szóval csak bátran hívják fel, semmit nem veszít vele ...
Szia. Máté vagyok. Nem tudom emlékszik-e rám, de nagyon sokat beszéltünk, kb 1 órát. Nagyon köszönöm szépen a jóslásod, nagyon meg vagyok elégedve. A legjobbakat kívánom neked.
Krisztina jósnőként és léleklátóként nemcsak a kártyák üzeneteit tolmácsolja, hanem mélyebb lelki támogatást is nyújt azoknak, akik hozzá fordulnak. Az emberek sokszor elakadnak életük bizonyos pontjain, és ilyenkor egy hiteles, együttérző útmutatás hatalmas segítség lehet. Krisztina érzékenysége és tapasztalata révén nem csupán válaszokat ad, hanem erőt és önbizalmat is sugároz, hogy mindenki megtalálja a saját útját. Az, hogy mindig segít, azt mutatja, hogy valódi hivatástudattal és tiszta szívvel végzi a munkáját. Krisztinát mindenkinek szívből ajánlom mert egy tiszta szívű jó lelkű segítő akire mindig lehet számítani
Nagyon-nagyon megvagyok elégedve vele mindent amit mondott nagyon is igaz örülök hogy beszéltem vele :)
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Köszönöm a segítséget. Nagyon valóságos dolgokat mondott ami tényleg csak az én életemre igaz. Ezáltal a vele való beszélgetés során teljes képet kaptam a helyzetemről, a jövőmről, illetve konkrét tanácsot kaptam, hogy mit tegyek a céljaim eléréséhez. Óriási megnyugvás volt a beszélgetés. Hamarosan újra keresem.
Kedves Martina, köszönöm szépen, hogy mindig türelemmel meghallgatsz, még ha sokszor nem is könnyű.
Legjobb jós, tisztán lát mindent és csak az igazat mondja, 1 éve ismerem és amit eddig mondot minden megvalósult, ajánlanám mindenkinek Mártikát.
A legkedvesebb, legédesebb és a legőszintébb aki meghallgat és segít ha padlón vagy és összeszed ... és csakis az igazat mondja !
Krisztina nagyszerű jósnő, aki pontos és igaz dolgokat mond. Az általa adott útmutatások mindig hitelesek és segítőkészek, mély megértéssel és empátiával fordul mindenki felé. Köszönöm Krisztina, kereslek még.
Tegnap beszéltünk először. Nem kertelt, nem azt mondta, amit hallani akartam, hanem amit jelenleg lát, még ha fájdalmas is. Gyors, pontos. Csak ajánlani tudom.