Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Szalai Krisztina véleménye szerint Ancsa:
Kedves Ancsa! Mirjam vagyok. Sajnos, megszakadt a vonal, de mindenképp köszönöm a hasznos, jó tanácsait. 3 éve pereskedek egy házüggyel kapcsolatban, az ügyvéddel én tárgyalok, etc. Én is fizetem. Emellett, sajnos rengeteg vizsgálatra járok. nem vagyok egészséges. A kedvesem ezt is tudja - mástól - és még így is kellettem neki. (Idén januárban, majd még 2x, aztán semmi.) A Jós Csapatnál meg lehet nézni, hogy nézek ki 64 évesen. További jó munkát kívánok! Üdvözlettel: Mirjam.
Anett véleménye szerint Csilla:
Csilla egy igazán jó látó és spirituálisan magasan fejlett hölgy. Mindent pontosan megválaszolt és segített nekem túljutni a nehézségeken, egy jobb és tisztább jövő érdekében . Csak hálás lehetek neki , amiért rávezetett a helyes útra! Köszönöm !!!
Edit véleménye szerint Csilla:
Köszönöm a segítséget, és a beszélgetést. És ezzel együtt pontosan leírt mindent az adott emberről, és a vele való kapcsolatomról. Csak Őt fogom hívni, várom a folytatást.
Balogh Edina véleménye szerint Csilla:
Nagyon pontosan leírta a kérdezett embert elsőre, és fantasztikusan eltalálta az eseményeket. Köszönöm! Máskor is csak őt keresem!
Sándor véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnő nagyon kedves, empatikus és figyelmes. Már az első beszélgetés során bizalmat ébresztett bennem, a jóslása pedig több olyan dologra is rávilágított, amin érdemes volt elgondolkodnom. Nem ítélkezik, türelmesen meghallgat, és érthetően fogalmaz. A beszélgetés után megnyugodtam, és sokkal tisztábban láttam a helyzetemet. Szívből ajánlom mindenkinek, aki őszinte, támogató útmutatást keres.
Amanda véleménye szerint Lilien:
Nagyon profi, minden kérdésemre egyértelmű választ adott. Csak ajánlani tudom!
Laura véleménye szerint Martina:
Bejött a jóslása, sikerült a rutin vizsga, köszönöm szépen!
Imre véleménye szerint Marcsi:
Párkapcsolati kérdésben fordultam Marcsihoz, már nem először. Mindig nagyon empatikus és segítőkész volt. Úgy mutatott utat, illetve elemezte a kapcsolatom jövőjét, hogy teljesen úgy is történt! Köszönöm!
Márta véleménye szerint Dariusz:
Nagyon kellemes meglepetés volt számomra a beszélgetés Dariusszal. Végig figyelmes és türelmes volt, nem éreztem siettetést. Konkrétumokat mondott, és több dologban is ráérzett a helyzetemre, ami megnyugtató volt.
Szalai Éva véleménye szerint Virág:
Nagyon meglepődtem, mennyire pontos volt a jóslás! Már egy ideje foglalkoztatott egy párkapcsolati kérdés, és a jósnő nemcsak válaszolt, hanem olyan dolgokra is rávilágított, amiket magamnak se mertem bevallani. Kedves volt, figyelmes, és abszolút nem éreztem azt, hogy csak a pénzem kell. Ajánlom mindenkinek, aki bizonytalan vagy elakadt valamiben!
Alma véleménye szerint Márti:
Márti egy igazi empata, segít rávilágítani a megoldásokra. Jóslatai mindig ő mindig pontos és mélyreható. Nemcsak a jövő lehetséges eseményeit tárja fel, hanem segít megérteni a jelen helyzeted rejtett összefüggéseit is. Bölcsessége és tapasztalata révén minden kérdésedre átfogó választ kapsz.
Gréta véleménye szerint Barbara:
Ajánlom, nagyon meg vagyok elégedve Barbarával. Igaz ember, nagyon kedves és segítőkész. Máskor is keresni fogom.
Varga Cintia véleménye szerint Katica:
Nem tudtam magának megköszönni a kérdésekre adott válaszokat! Köszönöm szépen!
Éva véleménye szerint Krisztina:
Krisztina azonnal tudott olyan dolgokat, amiket nem tudhatott rólam. Magától mondta a részleteket. Párkapcsolati ügyben hívtam, és tényleg úgy történt, ahogy mondta.
Böbe véleménye szerint Martina:
Martina mindig nyugodt és empatikus, beszélgetés után tisztábban látom a döntéseimet.
Mária véleménye szerint Dariusz:
Dariusz nagyon kedves és figyelmes volt. A tanácsai sokszor pontosak és hasznosak, bátran ajánlom.
Erzsike véleménye szerint Márti:
Márti csodálatos jósnő! Hihetetlenül kedves és figyelmes volt, miközben ráérzett az életem nehézségeire. A tanácsai nagyon sokat segítettek, hogy újra megtaláljam az utamat. Őszintén ajánlom mindenkinek, aki elakadást érez az életében.
Réka véleménye szerint Marcsi:
Személyes sorskérdéssel fordultam Marcsihoz. Minden kérdésemre válaszolt és úgy tűnik, valóban látta a jövőmet, mert kezd úgy alakulni a sorsom ahogy megmondta! Köszönöm szépen!
Mária véleménye szerint Virág:
Virág kedves, fiatalos, lendületes és minden szava igaz. Bátran ajánlom mindenkinek.
Esztike véleménye szerint Barbara:
A legjobb igazi jósnő. Csak ajánlani tudom, alig várom, hogy újra beszéljek vele.
Kedves Ancsa! Mirjam vagyok. Sajnos, megszakadt a vonal, de mindenképp köszönöm a hasznos, jó tanácsait. 3 éve pereskedek egy házüggyel kapcsolatban, az ügyvéddel én tárgyalok, etc. Én is fizetem. Emellett, sajnos rengeteg vizsgálatra járok. nem vagyok egészséges. A kedvesem ezt is tudja - mástól - és még így is kellettem neki. (Idén januárban, majd még 2x, aztán semmi.) A Jós Csapatnál meg lehet nézni, hogy nézek ki 64 évesen. További jó munkát kívánok! Üdvözlettel: Mirjam.
Csilla egy igazán jó látó és spirituálisan magasan fejlett hölgy. Mindent pontosan megválaszolt és segített nekem túljutni a nehézségeken, egy jobb és tisztább jövő érdekében . Csak hálás lehetek neki , amiért rávezetett a helyes útra! Köszönöm !!!
Köszönöm a segítséget, és a beszélgetést. És ezzel együtt pontosan leírt mindent az adott emberről, és a vele való kapcsolatomról. Csak Őt fogom hívni, várom a folytatást.
Nagyon pontosan leírta a kérdezett embert elsőre, és fantasztikusan eltalálta az eseményeket. Köszönöm! Máskor is csak őt keresem!
Krisztina jósnő nagyon kedves, empatikus és figyelmes. Már az első beszélgetés során bizalmat ébresztett bennem, a jóslása pedig több olyan dologra is rávilágított, amin érdemes volt elgondolkodnom. Nem ítélkezik, türelmesen meghallgat, és érthetően fogalmaz. A beszélgetés után megnyugodtam, és sokkal tisztábban láttam a helyzetemet. Szívből ajánlom mindenkinek, aki őszinte, támogató útmutatást keres.
Nagyon profi, minden kérdésemre egyértelmű választ adott. Csak ajánlani tudom!
Bejött a jóslása, sikerült a rutin vizsga, köszönöm szépen!
Párkapcsolati kérdésben fordultam Marcsihoz, már nem először. Mindig nagyon empatikus és segítőkész volt. Úgy mutatott utat, illetve elemezte a kapcsolatom jövőjét, hogy teljesen úgy is történt! Köszönöm!
Nagyon kellemes meglepetés volt számomra a beszélgetés Dariusszal. Végig figyelmes és türelmes volt, nem éreztem siettetést. Konkrétumokat mondott, és több dologban is ráérzett a helyzetemre, ami megnyugtató volt.
Nagyon meglepődtem, mennyire pontos volt a jóslás! Már egy ideje foglalkoztatott egy párkapcsolati kérdés, és a jósnő nemcsak válaszolt, hanem olyan dolgokra is rávilágított, amiket magamnak se mertem bevallani. Kedves volt, figyelmes, és abszolút nem éreztem azt, hogy csak a pénzem kell. Ajánlom mindenkinek, aki bizonytalan vagy elakadt valamiben!
Márti egy igazi empata, segít rávilágítani a megoldásokra. Jóslatai mindig ő mindig pontos és mélyreható. Nemcsak a jövő lehetséges eseményeit tárja fel, hanem segít megérteni a jelen helyzeted rejtett összefüggéseit is. Bölcsessége és tapasztalata révén minden kérdésedre átfogó választ kapsz.
Ajánlom, nagyon meg vagyok elégedve Barbarával. Igaz ember, nagyon kedves és segítőkész. Máskor is keresni fogom.
Nem tudtam magának megköszönni a kérdésekre adott válaszokat! Köszönöm szépen!
Krisztina azonnal tudott olyan dolgokat, amiket nem tudhatott rólam. Magától mondta a részleteket. Párkapcsolati ügyben hívtam, és tényleg úgy történt, ahogy mondta.
Martina mindig nyugodt és empatikus, beszélgetés után tisztábban látom a döntéseimet.
Dariusz nagyon kedves és figyelmes volt. A tanácsai sokszor pontosak és hasznosak, bátran ajánlom.
Márti csodálatos jósnő! Hihetetlenül kedves és figyelmes volt, miközben ráérzett az életem nehézségeire. A tanácsai nagyon sokat segítettek, hogy újra megtaláljam az utamat. Őszintén ajánlom mindenkinek, aki elakadást érez az életében.
Személyes sorskérdéssel fordultam Marcsihoz. Minden kérdésemre válaszolt és úgy tűnik, valóban látta a jövőmet, mert kezd úgy alakulni a sorsom ahogy megmondta! Köszönöm szépen!
Virág kedves, fiatalos, lendületes és minden szava igaz. Bátran ajánlom mindenkinek.
A legjobb igazi jósnő. Csak ajánlani tudom, alig várom, hogy újra beszéljek vele.