Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Bogi véleménye szerint Márti:
Mártival több, mint 10 éve vagyunk barátok. Azóta rendszeresen kérem az útmutatását az életem minden területén. Sosem csalódtam benne, érdemes megfogadni a tanácsait.
Kovács Alexandra véleménye szerint Barbara:
Barbara jósnő nagyon szépen köszönöm, először is hogy ennyit segített. Másodszor pedig mindenkinek ajánlom mert többször is beszéltem vele és sokszor volt hogy tényleg úgy volt. Jelenleg most várom hogy úgy történjen minden ahogy azt a kedves jósnő elmondta.. aranyból van Barbarának a szíve és ha vele beszélek meg nyugszik a lelkem kissé mert próbálom minden reményem bele vetni. Köszönöm szépen még egyszer. És sokszor gondolkodom hogy vajon mi vezetett ahoz hogy pont öt hívtam fel először..?! Talán az hogy őt találtam a legszimpatikusabbnak.. ❣ szóval csak bátran hívják fel, semmit nem veszít vele ...
Szilvia véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnőként és léleklátóként nemcsak a kártyák üzeneteit tolmácsolja, hanem mélyebb lelki támogatást is nyújt azoknak, akik hozzá fordulnak. Az emberek sokszor elakadnak életük bizonyos pontjain, és ilyenkor egy hiteles, együttérző útmutatás hatalmas segítség lehet. Krisztina érzékenysége és tapasztalata révén nem csupán válaszokat ad, hanem erőt és önbizalmat is sugároz, hogy mindenki megtalálja a saját útját. Az, hogy mindig segít, azt mutatja, hogy valódi hivatástudattal és tiszta szívvel végzi a munkáját. Krisztinát mindenkinek szívből ajánlom mert egy tiszta szívű jó lelkű segítő akire mindig lehet számítani
Klári véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Péter véleménye szerint Csilla:
Szeretném megköszönni a tanácsaidat és segítségedet, egy igazi angyal vagy a földön. Maximális tudásoddal és alázatos hozzáállásoddal segítettél a jelenlegi gondjaim átértékeléseiben es a jövőm álakitasában. Hálásan köszönöm, keresni foglak!
István véleménye szerint Martina:
Kedves Martina, köszönöm szépen, hogy mindig türelemmel meghallgatsz, még ha sokszor nem is könnyű.
Szalai Krisztina véleménye szerint Xénia:
Xénia Csodálatos Jósnő, akivel a kezdetektől fogva beszélek. (Már, ha épp be van jelentkezve, és nekem nem sürgős a kérdés, akkor várom meg.) Mindent megmond, remélem, amit most mondott, hogy "görcsös" vagyok, nem fog beigazolódni. 18 éves gyönyörű kapcsolatom van, Külföldről jött haza, hogy személyesen is megkérje a kezem, és most "közbe szólt az élet". - Persze, egy kis ideig hagytam, el is tűntem, - viszont nem szeretném ezt az embert és a házasságot elveszíteni. Ma már tettem érte, kicsit hátulról jövően. Köszönöm a jó tanácsokat. Jó lenne, ha minden szép és jó, amit kijósolt nekem beválna. Shalom! Mirjam.
Lakatos Richard véleménye szerint Márti:
Legjobb jós, tisztán lát mindent és csak az igazat mondja, 1 éve ismerem és amit eddig mondot minden megvalósult, ajánlanám mindenkinek Mártikát.
Ivett véleménye szerint Barbara:
A legkedvesebb, legédesebb és a legőszintébb aki meghallgat és segít ha padlón vagy és összeszed ... és csakis az igazat mondja !
Bettina Kovács véleménye szerint Krisztina:
Krisztina nagyszerű jósnő, aki pontos és igaz dolgokat mond. Az általa adott útmutatások mindig hitelesek és segítőkészek, mély megértéssel és empátiával fordul mindenki felé. Köszönöm Krisztina, kereslek még.
Bálint véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Köszönöm, hogy segített! A tanácsait megfogadtam és elkezdtek működni, valóban összejött az új munkám! Még egyszer köszönöm!
Adrienn véleménye szerint Csilla:
Csillához munkahelyi, illetve szerelmi ügyben fordultam, kissé ugyan eléggé szkeptikusan.. Rövid időn belül tapasztaltam meg azt a féle tudását, intellektusát, ami nem csak humanitásból, hanem professzionizmusából fakad. Hajszál pontossággal "belelátott" a jelenlegi problémáimba, megoldásként a jövőre vonatkozó segítségként utat mutatott,- amiket be is fogok tartani. Hálásan köszönöm Neki, máskor is hívni fogom!
Szilvia véleménye szerint Martina:
Kedves Martina nagyon szépen köszönöm a jóslast. Nagyon szeretnék boldog lenni ezzel a fiatal emberrel. Erőt adott nekem, hogy vállaljam őt. Mert ő nem boldog, de igazán én sem. Erőt adott nekem, hogy újra önmagam legyek. Köszönöm a bíztató szavait. Amit mondott és ajánlott, ígérem, megfogadom. Visszajelzek, hogy alakult a dolog kettőnk közt. Bízok benne,hogy sikerül.
Mercédesz véleménye szerint Barbara:
Köszönöm szépen a beszélgetést és az útbaigazítást. Már tudok kihez fordulni!! Mindent elmondtál rólam amit nem is tudhatnál.
Beszélünk még!
Erzsébet véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnő rendkívüli képességekkel bír! Minden, amit mondott, pontosan úgy alakult, ahogy megjósolta. Nagyon figyelmes, kedves és profi, tényleg érzi az embereket és az eseményeket. Igazi tehetség, akire bátran rábízhatom a kérdéseimet. Mindenkinek ajánlom, aki megbízható útmutatást keres!
Andi véleménye szerint Marcsi:
Állandó visszatérő vagyok Marcsihoz és eddig még nem csalódtam, nyugodtan mondhatom, hogy legfőbb bizalmasom. A kártyája valóban nagyon működik, ezt tanúsíthatom, a tanácsai pedig mindig előre mutatóak.
Balázs Dávid véleménye szerint Csilla:
Köszönöm szépen a segítséget hálás vagyok és megpróbálok úgy cselekedni ahogyan elmondta nekem. Köszönöm
Enyedi Csilla véleménye szerint Martina:
Martina egy végletekig kedves és segítőkész hölgy! Mikor elkezdtünk beszélgetni még teljes mértékben zaklatott volt a lelki világom. De hála a bátorító és pozitív szavainak a hívás végére megkönnyebbült a lelkem. Felszabadultabb lettem! Most várom, hogy beteljesüljön a jóslata, ami pozitív volt. Ajánlani tudom csak mindenkinek!
Kitti véleménye szerint Barbara:
Mindenkinek ajánlom. Amit mond, az egytől egyig fedi a valóságot. Teljesen belelát mindenbe. Többször kerestem már és mindig segített. Amikor jósolt beleborzongtam, olyan voltam előtte mint egy nyitott könyv.
Oláh Renáta véleménye szerint Krisztina:
Nagyon sokat segített nekem és a páromnak is, sokkal nyugodtabb lett az életem.
Mártival több, mint 10 éve vagyunk barátok. Azóta rendszeresen kérem az útmutatását az életem minden területén. Sosem csalódtam benne, érdemes megfogadni a tanácsait.
Barbara jósnő nagyon szépen köszönöm, először is hogy ennyit segített. Másodszor pedig mindenkinek ajánlom mert többször is beszéltem vele és sokszor volt hogy tényleg úgy volt. Jelenleg most várom hogy úgy történjen minden ahogy azt a kedves jósnő elmondta.. aranyból van Barbarának a szíve és ha vele beszélek meg nyugszik a lelkem kissé mert próbálom minden reményem bele vetni. Köszönöm szépen még egyszer. És sokszor gondolkodom hogy vajon mi vezetett ahoz hogy pont öt hívtam fel először..?! Talán az hogy őt találtam a legszimpatikusabbnak.. ❣ szóval csak bátran hívják fel, semmit nem veszít vele ...
Krisztina jósnőként és léleklátóként nemcsak a kártyák üzeneteit tolmácsolja, hanem mélyebb lelki támogatást is nyújt azoknak, akik hozzá fordulnak. Az emberek sokszor elakadnak életük bizonyos pontjain, és ilyenkor egy hiteles, együttérző útmutatás hatalmas segítség lehet. Krisztina érzékenysége és tapasztalata révén nem csupán válaszokat ad, hanem erőt és önbizalmat is sugároz, hogy mindenki megtalálja a saját útját. Az, hogy mindig segít, azt mutatja, hogy valódi hivatástudattal és tiszta szívvel végzi a munkáját. Krisztinát mindenkinek szívből ajánlom mert egy tiszta szívű jó lelkű segítő akire mindig lehet számítani
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Szeretném megköszönni a tanácsaidat és segítségedet, egy igazi angyal vagy a földön. Maximális tudásoddal és alázatos hozzáállásoddal segítettél a jelenlegi gondjaim átértékeléseiben es a jövőm álakitasában. Hálásan köszönöm, keresni foglak!
Kedves Martina, köszönöm szépen, hogy mindig türelemmel meghallgatsz, még ha sokszor nem is könnyű.
Xénia Csodálatos Jósnő, akivel a kezdetektől fogva beszélek. (Már, ha épp be van jelentkezve, és nekem nem sürgős a kérdés, akkor várom meg.) Mindent megmond, remélem, amit most mondott, hogy "görcsös" vagyok, nem fog beigazolódni. 18 éves gyönyörű kapcsolatom van, Külföldről jött haza, hogy személyesen is megkérje a kezem, és most "közbe szólt az élet". - Persze, egy kis ideig hagytam, el is tűntem, - viszont nem szeretném ezt az embert és a házasságot elveszíteni. Ma már tettem érte, kicsit hátulról jövően. Köszönöm a jó tanácsokat. Jó lenne, ha minden szép és jó, amit kijósolt nekem beválna. Shalom! Mirjam.
Legjobb jós, tisztán lát mindent és csak az igazat mondja, 1 éve ismerem és amit eddig mondot minden megvalósult, ajánlanám mindenkinek Mártikát.
A legkedvesebb, legédesebb és a legőszintébb aki meghallgat és segít ha padlón vagy és összeszed ... és csakis az igazat mondja !
Krisztina nagyszerű jósnő, aki pontos és igaz dolgokat mond. Az általa adott útmutatások mindig hitelesek és segítőkészek, mély megértéssel és empátiával fordul mindenki felé. Köszönöm Krisztina, kereslek még.
Kedves Marcsi! Köszönöm, hogy segített! A tanácsait megfogadtam és elkezdtek működni, valóban összejött az új munkám! Még egyszer köszönöm!
Csillához munkahelyi, illetve szerelmi ügyben fordultam, kissé ugyan eléggé szkeptikusan.. Rövid időn belül tapasztaltam meg azt a féle tudását, intellektusát, ami nem csak humanitásból, hanem professzionizmusából fakad. Hajszál pontossággal "belelátott" a jelenlegi problémáimba, megoldásként a jövőre vonatkozó segítségként utat mutatott,- amiket be is fogok tartani. Hálásan köszönöm Neki, máskor is hívni fogom!
Kedves Martina nagyon szépen köszönöm a jóslast. Nagyon szeretnék boldog lenni ezzel a fiatal emberrel. Erőt adott nekem, hogy vállaljam őt. Mert ő nem boldog, de igazán én sem. Erőt adott nekem, hogy újra önmagam legyek. Köszönöm a bíztató szavait. Amit mondott és ajánlott, ígérem, megfogadom. Visszajelzek, hogy alakult a dolog kettőnk közt. Bízok benne,hogy sikerül.
Köszönöm szépen a beszélgetést és az útbaigazítást. Már tudok kihez fordulni!! Mindent elmondtál rólam amit nem is tudhatnál. Beszélünk még!
Krisztina jósnő rendkívüli képességekkel bír! Minden, amit mondott, pontosan úgy alakult, ahogy megjósolta. Nagyon figyelmes, kedves és profi, tényleg érzi az embereket és az eseményeket. Igazi tehetség, akire bátran rábízhatom a kérdéseimet. Mindenkinek ajánlom, aki megbízható útmutatást keres!
Állandó visszatérő vagyok Marcsihoz és eddig még nem csalódtam, nyugodtan mondhatom, hogy legfőbb bizalmasom. A kártyája valóban nagyon működik, ezt tanúsíthatom, a tanácsai pedig mindig előre mutatóak.
Köszönöm szépen a segítséget hálás vagyok és megpróbálok úgy cselekedni ahogyan elmondta nekem. Köszönöm
Martina egy végletekig kedves és segítőkész hölgy! Mikor elkezdtünk beszélgetni még teljes mértékben zaklatott volt a lelki világom. De hála a bátorító és pozitív szavainak a hívás végére megkönnyebbült a lelkem. Felszabadultabb lettem! Most várom, hogy beteljesüljön a jóslata, ami pozitív volt. Ajánlani tudom csak mindenkinek!
Mindenkinek ajánlom. Amit mond, az egytől egyig fedi a valóságot. Teljesen belelát mindenbe. Többször kerestem már és mindig segített. Amikor jósolt beleborzongtam, olyan voltam előtte mint egy nyitott könyv.
Nagyon sokat segített nekem és a páromnak is, sokkal nyugodtabb lett az életem.