Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Andi véleménye szerint Marcsi:
Állandó visszatérő vagyok Marcsihoz és eddig még nem csalódtam, nyugodtan mondhatom, hogy legfőbb bizalmasom. A kártyája valóban nagyon működik, ezt tanúsíthatom, a tanácsai pedig mindig előre mutatóak.
Balázs Dávid véleménye szerint Csilla:
Köszönöm szépen a segítséget hálás vagyok és megpróbálok úgy cselekedni ahogyan elmondta nekem. Köszönöm
Enyedi Csilla véleménye szerint Martina:
Martina egy végletekig kedves és segítőkész hölgy! Mikor elkezdtünk beszélgetni még teljes mértékben zaklatott volt a lelki világom. De hála a bátorító és pozitív szavainak a hívás végére megkönnyebbült a lelkem. Felszabadultabb lettem! Most várom, hogy beteljesüljön a jóslata, ami pozitív volt. Ajánlani tudom csak mindenkinek!
Kitti véleménye szerint Barbara:
Mindenkinek ajánlom. Amit mond, az egytől egyig fedi a valóságot. Teljesen belelát mindenbe. Többször kerestem már és mindig segített. Amikor jósolt beleborzongtam, olyan voltam előtte mint egy nyitott könyv.
Adrien véleménye szerint Marcsi:
Párkapcsolati problémával fordultam Marcsihoz. Türelmes és valóban nagyon remek jósnő, olyan szinten mondta el nekem, hogy mi vár rám, hogy az döbbenet. Ez kb. három hete volt. Ma látom, hogy minden szava igaznak bizonyult. Ezek után azt gondolom, a tanácsait is érdemes megfogadom. Csak ajánlani tudom!
Helena véleménye szerint Csilla:
Köszönöm, hogy beszélgettem veled. Máskor is hívlak.
Szalai Krisztina véleménye szerint Martina:
Kedves Martina! Nagyon köszönöm a jóslást. Nagyon érdekes és hasznos volt. A tanácsokat megfogadom. Remélem, minden beválik. Majd elmondom Önnek. Üdvölettel és köszönettel: Mirjam
Gábor véleménye szerint Barbara:
Nagyon szépen köszönöm neked az elmondottakat, ez valami hihetetlen ahogy beszéltél rólunk! Hihetetlen.
Beáta véleménye szerint Marcsi:
Tegnap késő este hívtam Marcsit. Minden kérdésemre választ kaptam és sok biztatást. Rendezetlen most a magánéletem és jókor jött a támogatás, és az, hogy megtudtam, nem reménytelen a helyzetem. Marcsi kedves volt és türelmes, hálát adtam az égnek, hogy találkoztam vele! Kedves Marcsi! Azt kívánom, hogy neked is teljesüljön minden kívánságod!
Hajdu Gábor véleménye szerint Csilla:
Csilla egy nagyon fantasztikus hölgy, nagyon jól átlátja a jelenlegi helyzetet, és pontos jövőképet ad az eseményekkel kapcsolatosan, csak ajánlani tudom mindenkinek! Ezzel a hivatással született le ide a földre hogy embereken segítsen. A továbbiakban is igénybe fogom venni a tanácsadását!
Majci véleménye szerint Barbara:
Csak ajànlani tudom mindenkinek, segítőkész csaj :)
Ernő véleménye szerint Marcsi:
Munkával kapcsolatos kérdéssel fordultam Marcsihoz a múlt héten. A tanácsát megfogadtam és remekül jártam vele. Igazi, empatikus jósnő, aki úgy ad tanácsot, hogy közben emberséges és nagyon kedves, vidám is! Csak ajánlani tudom!
Zsanett véleménye szerint Csilla:
Párkapcsolat miatt kerestem fel és rálátása a jelen helyzetemre, tűpontos volt! Egy rendkívüli tiszta szívű embert ismerhettem meg személyében, amiért hálás vagyok és máskor is csak őt keresem, mert minden amit mond, igaz! Szívből ajánlom!
Katalin véleménye szerint Barbara:
Barbika hihetetlen érzékkel tud jósolni. Ezt nem lehet tanulni. Ösztönösen jön. Erre születni kell. Nagyon tehetséges.
Brigitta véleménye szerint Marcsi:
Tegnap este negyedjére kerestem meg Marcsit. Neki valóban beszél a kártya, minden szava igaz!
Anett véleménye szerint Csilla:
Csilla egy igazán jó látó és spirituálisan magasan fejlett hölgy. Mindent pontosan megválaszolt és segített nekem túljutni a nehézségeken, egy jobb és tisztább jövő érdekében . Csak hálás lehetek neki , amiért rávezetett a helyes útra! Köszönöm !!!
Bihari Viktória véleménye szerint Barbara:
Csak ajánlani tudom, minden amit mond teljes mértékben fedi a valóságot.
Ági véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Minden kérdésünkre részletesen válaszoltál.....végig beszéltük a családom minden közeli tagjának a természetét, jelenét és jövőjét. Megbízható válaszokat kaptunk tőled és türelmet, kedvességet, hisz a családunk tagjai felváltva kérdezgettek. Köszönjük szépen! Ígértük, hogy keresni fogunk még, és ez így is lesz! Csak ajánlani tudunk másoknak is!
Edit véleménye szerint Csilla:
Köszönöm a segítséget, és a beszélgetést. És ezzel együtt pontosan leírt mindent az adott emberről, és a vele való kapcsolatomról. Csak Őt fogom hívni, várom a folytatást.
Adrienn véleménye szerint Barbara:
Döbbenetes. Gyorsan, őszintén elmondott mindent, kedves, segítőkész. Köszönöm az útmutatást, legközelebb is Barbarát keresem, ha problémám vagy kérdésem adódna.
Állandó visszatérő vagyok Marcsihoz és eddig még nem csalódtam, nyugodtan mondhatom, hogy legfőbb bizalmasom. A kártyája valóban nagyon működik, ezt tanúsíthatom, a tanácsai pedig mindig előre mutatóak.
Köszönöm szépen a segítséget hálás vagyok és megpróbálok úgy cselekedni ahogyan elmondta nekem. Köszönöm
Martina egy végletekig kedves és segítőkész hölgy! Mikor elkezdtünk beszélgetni még teljes mértékben zaklatott volt a lelki világom. De hála a bátorító és pozitív szavainak a hívás végére megkönnyebbült a lelkem. Felszabadultabb lettem! Most várom, hogy beteljesüljön a jóslata, ami pozitív volt. Ajánlani tudom csak mindenkinek!
Mindenkinek ajánlom. Amit mond, az egytől egyig fedi a valóságot. Teljesen belelát mindenbe. Többször kerestem már és mindig segített. Amikor jósolt beleborzongtam, olyan voltam előtte mint egy nyitott könyv.
Párkapcsolati problémával fordultam Marcsihoz. Türelmes és valóban nagyon remek jósnő, olyan szinten mondta el nekem, hogy mi vár rám, hogy az döbbenet. Ez kb. három hete volt. Ma látom, hogy minden szava igaznak bizonyult. Ezek után azt gondolom, a tanácsait is érdemes megfogadom. Csak ajánlani tudom!
Köszönöm, hogy beszélgettem veled. Máskor is hívlak.
Kedves Martina! Nagyon köszönöm a jóslást. Nagyon érdekes és hasznos volt. A tanácsokat megfogadom. Remélem, minden beválik. Majd elmondom Önnek. Üdvölettel és köszönettel: Mirjam
Nagyon szépen köszönöm neked az elmondottakat, ez valami hihetetlen ahogy beszéltél rólunk! Hihetetlen.
Tegnap késő este hívtam Marcsit. Minden kérdésemre választ kaptam és sok biztatást. Rendezetlen most a magánéletem és jókor jött a támogatás, és az, hogy megtudtam, nem reménytelen a helyzetem. Marcsi kedves volt és türelmes, hálát adtam az égnek, hogy találkoztam vele! Kedves Marcsi! Azt kívánom, hogy neked is teljesüljön minden kívánságod!
Csilla egy nagyon fantasztikus hölgy, nagyon jól átlátja a jelenlegi helyzetet, és pontos jövőképet ad az eseményekkel kapcsolatosan, csak ajánlani tudom mindenkinek! Ezzel a hivatással született le ide a földre hogy embereken segítsen. A továbbiakban is igénybe fogom venni a tanácsadását!
Csak ajànlani tudom mindenkinek, segítőkész csaj :)
Munkával kapcsolatos kérdéssel fordultam Marcsihoz a múlt héten. A tanácsát megfogadtam és remekül jártam vele. Igazi, empatikus jósnő, aki úgy ad tanácsot, hogy közben emberséges és nagyon kedves, vidám is! Csak ajánlani tudom!
Párkapcsolat miatt kerestem fel és rálátása a jelen helyzetemre, tűpontos volt! Egy rendkívüli tiszta szívű embert ismerhettem meg személyében, amiért hálás vagyok és máskor is csak őt keresem, mert minden amit mond, igaz! Szívből ajánlom!
Barbika hihetetlen érzékkel tud jósolni. Ezt nem lehet tanulni. Ösztönösen jön. Erre születni kell. Nagyon tehetséges.
Tegnap este negyedjére kerestem meg Marcsit. Neki valóban beszél a kártya, minden szava igaz!
Csilla egy igazán jó látó és spirituálisan magasan fejlett hölgy. Mindent pontosan megválaszolt és segített nekem túljutni a nehézségeken, egy jobb és tisztább jövő érdekében . Csak hálás lehetek neki , amiért rávezetett a helyes útra! Köszönöm !!!
Csak ajánlani tudom, minden amit mond teljes mértékben fedi a valóságot.
Kedves Marcsi! Minden kérdésünkre részletesen válaszoltál.....végig beszéltük a családom minden közeli tagjának a természetét, jelenét és jövőjét. Megbízható válaszokat kaptunk tőled és türelmet, kedvességet, hisz a családunk tagjai felváltva kérdezgettek. Köszönjük szépen! Ígértük, hogy keresni fogunk még, és ez így is lesz! Csak ajánlani tudunk másoknak is!
Köszönöm a segítséget, és a beszélgetést. És ezzel együtt pontosan leírt mindent az adott emberről, és a vele való kapcsolatomról. Csak Őt fogom hívni, várom a folytatást.
Döbbenetes. Gyorsan, őszintén elmondott mindent, kedves, segítőkész. Köszönöm az útmutatást, legközelebb is Barbarát keresem, ha problémám vagy kérdésem adódna.