Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Helena véleménye szerint Csilla:
Köszönöm, hogy beszélgettem veled. Máskor is hívlak.
Szalai Krisztina véleménye szerint Ancsa:
Drága Ancsám! Köszönöm szépen a jóslatot. Sok mindent megtudtam. Köszönöm. Mirjam.
Szalai Krisztina véleménye szerint Martina:
Kedves Martina! Nagyon köszönöm a jóslást. Nagyon érdekes és hasznos volt. A tanácsokat megfogadom. Remélem, minden beválik. Majd elmondom Önnek. Üdvölettel és köszönettel: Mirjam
Beáta véleménye szerint Marcsi:
Tegnap késő este hívtam Marcsit. Minden kérdésemre választ kaptam és sok biztatást. Rendezetlen most a magánéletem és jókor jött a támogatás, és az, hogy megtudtam, nem reménytelen a helyzetem. Marcsi kedves volt és türelmes, hálát adtam az égnek, hogy találkoztam vele! Kedves Marcsi! Azt kívánom, hogy neked is teljesüljön minden kívánságod!
Hajdu Gábor véleménye szerint Csilla:
Csilla egy nagyon fantasztikus hölgy, nagyon jól átlátja a jelenlegi helyzetet, és pontos jövőképet ad az eseményekkel kapcsolatosan, csak ajánlani tudom mindenkinek! Ezzel a hivatással született le ide a földre hogy embereken segítsen. A továbbiakban is igénybe fogom venni a tanácsadását!
Krisztina Szalai véleménye szerint Ancsa:
Ancsa egy tündéri, édes jósnő! Kitalál mindent. Még azt is észrevette, hogy van bennem némi jós-képesség. (Ezt már más jósnő is kérdezte. De mondtam, hogy: -Nem hiszen akkor nem kérdezgetnék. Ancsát csak ajánlani tudom mindenkinek. Szeretettel. Mirjam.
Ernő véleménye szerint Marcsi:
Munkával kapcsolatos kérdéssel fordultam Marcsihoz a múlt héten. A tanácsát megfogadtam és remekül jártam vele. Igazi, empatikus jósnő, aki úgy ad tanácsot, hogy közben emberséges és nagyon kedves, vidám is! Csak ajánlani tudom!
Zsanett véleménye szerint Csilla:
Párkapcsolat miatt kerestem fel és rálátása a jelen helyzetemre, tűpontos volt! Egy rendkívüli tiszta szívű embert ismerhettem meg személyében, amiért hálás vagyok és máskor is csak őt keresem, mert minden amit mond, igaz! Szívből ajánlom!
Szalai Krisztina véleménye szerint Ancsa:
Kedves Ancsa! Mirjam vagyok. Sajnos, megszakadt a vonal, de mindenképp köszönöm a hasznos, jó tanácsait. 3 éve pereskedek egy házüggyel kapcsolatban, az ügyvéddel én tárgyalok, etc. Én is fizetem. Emellett, sajnos rengeteg vizsgálatra járok. nem vagyok egészséges. A kedvesem ezt is tudja - mástól - és még így is kellettem neki. (Idén januárban, majd még 2x, aztán semmi.) A Jós Csapatnál meg lehet nézni, hogy nézek ki 64 évesen. További jó munkát kívánok! Üdvözlettel: Mirjam.
Brigitta véleménye szerint Marcsi:
Tegnap este negyedjére kerestem meg Marcsit. Neki valóban beszél a kártya, minden szava igaz!
Anett véleménye szerint Csilla:
Csilla egy igazán jó látó és spirituálisan magasan fejlett hölgy. Mindent pontosan megválaszolt és segített nekem túljutni a nehézségeken, egy jobb és tisztább jövő érdekében . Csak hálás lehetek neki , amiért rávezetett a helyes útra! Köszönöm !!!
Ági véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Minden kérdésünkre részletesen válaszoltál.....végig beszéltük a családom minden közeli tagjának a természetét, jelenét és jövőjét. Megbízható válaszokat kaptunk tőled és türelmet, kedvességet, hisz a családunk tagjai felváltva kérdezgettek. Köszönjük szépen! Ígértük, hogy keresni fogunk még, és ez így is lesz! Csak ajánlani tudunk másoknak is!
Edit véleménye szerint Csilla:
Köszönöm a segítséget, és a beszélgetést. És ezzel együtt pontosan leírt mindent az adott emberről, és a vele való kapcsolatomról. Csak Őt fogom hívni, várom a folytatást.
Krisztina véleménye szerint Marcsi:
Köszönöm Marcsi, segítséget kértem és kaptam. Máskor is hozzád fordulok!
Balogh Edina véleménye szerint Csilla:
Nagyon pontosan leírta a kérdezett embert elsőre, és fantasztikusan eltalálta az eseményeket. Köszönöm! Máskor is csak őt keresem!
Sára véleménye szerint Marcsi:
Marcsival ma beszéltem először és azt hiszem nem utoljára. Minden kérdésemre kimerítő választ adott, az külön fontos volt számomra, hogy hagyományos kártyajós, csak ajánlani tudom mindenkinek!
ÉVA véleménye szerint Marcsi:
Kedves Jósnő, köszönöm, hogy iránytmutatott és megnyugtatott nem is olyan rossz a helyzet, mint én gondoltam. Ajánlani tudom másoknak is.
Éva véleménye szerint Marcsi:
Marcsi kártyái valóban beszédesek. Az én esetemben elmondták, hogy mi a családon belüli problémánk, és hogyan oldható meg. Sikeresen helyrehoztam a kapcsolatunkat a férjemmel, úgy hogy a tanácsait követtem. Remek útmutatást kaptam!
Kati véleménye szerint Marcsi:
Kedves jósnő, köszönöm a tanácsait....így fogok tenni! Nagyon szimpatikus és türelmes, kedves volt! Ajánlani tudom!
Sándor véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnő nagyon kedves, empatikus és figyelmes. Már az első beszélgetés során bizalmat ébresztett bennem, a jóslása pedig több olyan dologra is rávilágított, amin érdemes volt elgondolkodnom. Nem ítélkezik, türelmesen meghallgat, és érthetően fogalmaz. A beszélgetés után megnyugodtam, és sokkal tisztábban láttam a helyzetemet. Szívből ajánlom mindenkinek, aki őszinte, támogató útmutatást keres.
Köszönöm, hogy beszélgettem veled. Máskor is hívlak.
Drága Ancsám! Köszönöm szépen a jóslatot. Sok mindent megtudtam. Köszönöm. Mirjam.
Kedves Martina! Nagyon köszönöm a jóslást. Nagyon érdekes és hasznos volt. A tanácsokat megfogadom. Remélem, minden beválik. Majd elmondom Önnek. Üdvölettel és köszönettel: Mirjam
Tegnap késő este hívtam Marcsit. Minden kérdésemre választ kaptam és sok biztatást. Rendezetlen most a magánéletem és jókor jött a támogatás, és az, hogy megtudtam, nem reménytelen a helyzetem. Marcsi kedves volt és türelmes, hálát adtam az égnek, hogy találkoztam vele! Kedves Marcsi! Azt kívánom, hogy neked is teljesüljön minden kívánságod!
Csilla egy nagyon fantasztikus hölgy, nagyon jól átlátja a jelenlegi helyzetet, és pontos jövőképet ad az eseményekkel kapcsolatosan, csak ajánlani tudom mindenkinek! Ezzel a hivatással született le ide a földre hogy embereken segítsen. A továbbiakban is igénybe fogom venni a tanácsadását!
Ancsa egy tündéri, édes jósnő! Kitalál mindent. Még azt is észrevette, hogy van bennem némi jós-képesség. (Ezt már más jósnő is kérdezte. De mondtam, hogy: -Nem hiszen akkor nem kérdezgetnék. Ancsát csak ajánlani tudom mindenkinek. Szeretettel. Mirjam.
Munkával kapcsolatos kérdéssel fordultam Marcsihoz a múlt héten. A tanácsát megfogadtam és remekül jártam vele. Igazi, empatikus jósnő, aki úgy ad tanácsot, hogy közben emberséges és nagyon kedves, vidám is! Csak ajánlani tudom!
Párkapcsolat miatt kerestem fel és rálátása a jelen helyzetemre, tűpontos volt! Egy rendkívüli tiszta szívű embert ismerhettem meg személyében, amiért hálás vagyok és máskor is csak őt keresem, mert minden amit mond, igaz! Szívből ajánlom!
Kedves Ancsa! Mirjam vagyok. Sajnos, megszakadt a vonal, de mindenképp köszönöm a hasznos, jó tanácsait. 3 éve pereskedek egy házüggyel kapcsolatban, az ügyvéddel én tárgyalok, etc. Én is fizetem. Emellett, sajnos rengeteg vizsgálatra járok. nem vagyok egészséges. A kedvesem ezt is tudja - mástól - és még így is kellettem neki. (Idén januárban, majd még 2x, aztán semmi.) A Jós Csapatnál meg lehet nézni, hogy nézek ki 64 évesen. További jó munkát kívánok! Üdvözlettel: Mirjam.
Tegnap este negyedjére kerestem meg Marcsit. Neki valóban beszél a kártya, minden szava igaz!
Csilla egy igazán jó látó és spirituálisan magasan fejlett hölgy. Mindent pontosan megválaszolt és segített nekem túljutni a nehézségeken, egy jobb és tisztább jövő érdekében . Csak hálás lehetek neki , amiért rávezetett a helyes útra! Köszönöm !!!
Kedves Marcsi! Minden kérdésünkre részletesen válaszoltál.....végig beszéltük a családom minden közeli tagjának a természetét, jelenét és jövőjét. Megbízható válaszokat kaptunk tőled és türelmet, kedvességet, hisz a családunk tagjai felváltva kérdezgettek. Köszönjük szépen! Ígértük, hogy keresni fogunk még, és ez így is lesz! Csak ajánlani tudunk másoknak is!
Köszönöm a segítséget, és a beszélgetést. És ezzel együtt pontosan leírt mindent az adott emberről, és a vele való kapcsolatomról. Csak Őt fogom hívni, várom a folytatást.
Köszönöm Marcsi, segítséget kértem és kaptam. Máskor is hozzád fordulok!
Nagyon pontosan leírta a kérdezett embert elsőre, és fantasztikusan eltalálta az eseményeket. Köszönöm! Máskor is csak őt keresem!
Marcsival ma beszéltem először és azt hiszem nem utoljára. Minden kérdésemre kimerítő választ adott, az külön fontos volt számomra, hogy hagyományos kártyajós, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kedves Jósnő, köszönöm, hogy iránytmutatott és megnyugtatott nem is olyan rossz a helyzet, mint én gondoltam. Ajánlani tudom másoknak is.
Marcsi kártyái valóban beszédesek. Az én esetemben elmondták, hogy mi a családon belüli problémánk, és hogyan oldható meg. Sikeresen helyrehoztam a kapcsolatunkat a férjemmel, úgy hogy a tanácsait követtem. Remek útmutatást kaptam!
Kedves jósnő, köszönöm a tanácsait....így fogok tenni! Nagyon szimpatikus és türelmes, kedves volt! Ajánlani tudom!
Krisztina jósnő nagyon kedves, empatikus és figyelmes. Már az első beszélgetés során bizalmat ébresztett bennem, a jóslása pedig több olyan dologra is rávilágított, amin érdemes volt elgondolkodnom. Nem ítélkezik, türelmesen meghallgat, és érthetően fogalmaz. A beszélgetés után megnyugodtam, és sokkal tisztábban láttam a helyzetemet. Szívből ajánlom mindenkinek, aki őszinte, támogató útmutatást keres.