Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Nagy Jánosné Zsuzsa véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Boldog új évet kívánok! Köszönöm a beszélgetést és a jóslásodat, sokat segítettél vele! Külön köszönöm a türelmedet! Most, így utólag igazolhatom, minden bejött abból amit mondtál!
Edit véleménye szerint Hajnal:
Egy igazán "profi" Szaktekintély, ennél tökéletesebb nem létezik.. Egyszerű, alázatos, és maximálisan segítőkész. Köszönöm! Áldás kísérje az utadat.
Ádám véleménye szerint Ancsa:
Ancsa különleges érzékkel rendelkezik az intuíció és a spirituális üzenetek közvetítésében. Ha útmutatásra van szükséged a szerelem, karrier vagy életút kérdéseiben, ő képes a legfinomabb rezgéseket is érzékelni, és segít megtalálni a legjobb döntést.
János véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi, köszönöm a kártyavetést, eltelt két hét és valóban úgy alakul a kapcsolatom, ahogyan mondtad!
Rozália Ruszoova véleménye szerint Martina:
Köszönöm szépen, hogy meghallgatja a problémáimat.
Bianka véleménye szerint Csilla:
Köszönöm szépen a segítséged, hálás vagyok! Sikerült a forgalmi vizsgám, egy angyal vagy, köszönöm, hogy beszélgethettem veled, máskor is keresni foglak.
Krizanta véleménye szerint Hajnal:
Cuki vagy Hajnalka, aranyos vagy és kedves. Puszi
Czigány Máté véleménye szerint Ancsa:
Szia. Máté vagyok. Nem tudom emlékszik-e rám, de nagyon sokat beszéltünk, kb 1 órát. Nagyon köszönöm szépen a jóslásod, nagyon meg vagyok elégedve. A legjobbakat kívánom neked.
Klári véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Péter véleménye szerint Csilla:
Szeretném megköszönni a tanácsaidat és segítségedet, egy igazi angyal vagy a földön. Maximális tudásoddal és alázatos hozzáállásoddal segítettél a jelenlegi gondjaim átértékeléseiben es a jövőm álakitasában. Hálásan köszönöm, keresni foglak!
István véleménye szerint Martina:
Kedves Martina, köszönöm szépen, hogy mindig türelemmel meghallgatsz, még ha sokszor nem is könnyű.
Auróra véleménye szerint Ancsa:
Tegnap beszéltünk először. Nem kertelt, nem azt mondta, amit hallani akartam, hanem amit jelenleg lát, még ha fájdalmas is. Gyors, pontos. Csak ajánlani tudom.
Bálint véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Köszönöm, hogy segített! A tanácsait megfogadtam és elkezdtek működni, valóban összejött az új munkám! Még egyszer köszönöm!
Adrienn véleménye szerint Csilla:
Csillához munkahelyi, illetve szerelmi ügyben fordultam, kissé ugyan eléggé szkeptikusan.. Rövid időn belül tapasztaltam meg azt a féle tudását, intellektusát, ami nem csak humanitásból, hanem professzionizmusából fakad. Hajszál pontossággal "belelátott" a jelenlegi problémáimba, megoldásként a jövőre vonatkozó segítségként utat mutatott,- amiket be is fogok tartani. Hálásan köszönöm Neki, máskor is hívni fogom!
Szilvia véleménye szerint Martina:
Kedves Martina nagyon szépen köszönöm a jóslast. Nagyon szeretnék boldog lenni ezzel a fiatal emberrel. Erőt adott nekem, hogy vállaljam őt. Mert ő nem boldog, de igazán én sem. Erőt adott nekem, hogy újra önmagam legyek. Köszönöm a bíztató szavait. Amit mondott és ajánlott, ígérem, megfogadom. Visszajelzek, hogy alakult a dolog kettőnk közt. Bízok benne,hogy sikerül.
Andi véleménye szerint Marcsi:
Állandó visszatérő vagyok Marcsihoz és eddig még nem csalódtam, nyugodtan mondhatom, hogy legfőbb bizalmasom. A kártyája valóban nagyon működik, ezt tanúsíthatom, a tanácsai pedig mindig előre mutatóak.
Balázs Dávid véleménye szerint Csilla:
Köszönöm szépen a segítséget hálás vagyok és megpróbálok úgy cselekedni ahogyan elmondta nekem. Köszönöm
Vörös szilvia véleménye szerint Ancsa:
Kedves Ancsa! Nagyon örültem, hogy beszélhetünk kedden. Sok mindent meg tudtam arról az emberről, akit kedveltem! Remélem minél hamarabb túl tudom tenni magam a csalódáson. Ő nem szeretett, csak kihasznált. Örülök, hogy hallotam, mert a szavai vígaszt nyújtottak számomra. Köszönöm szépen. Szép napot kedves Ancsa!!!!! Remélem az univerzum meg adja nekem is hogy boldog legyek!
Enyedi Csilla véleménye szerint Martina:
Martina egy végletekig kedves és segítőkész hölgy! Mikor elkezdtünk beszélgetni még teljes mértékben zaklatott volt a lelki világom. De hála a bátorító és pozitív szavainak a hívás végére megkönnyebbült a lelkem. Felszabadultabb lettem! Most várom, hogy beteljesüljön a jóslata, ami pozitív volt. Ajánlani tudom csak mindenkinek!
Adrien véleménye szerint Marcsi:
Párkapcsolati problémával fordultam Marcsihoz. Türelmes és valóban nagyon remek jósnő, olyan szinten mondta el nekem, hogy mi vár rám, hogy az döbbenet. Ez kb. három hete volt. Ma látom, hogy minden szava igaznak bizonyult. Ezek után azt gondolom, a tanácsait is érdemes megfogadom. Csak ajánlani tudom!
Kedves Marcsi! Boldog új évet kívánok! Köszönöm a beszélgetést és a jóslásodat, sokat segítettél vele! Külön köszönöm a türelmedet! Most, így utólag igazolhatom, minden bejött abból amit mondtál!
Egy igazán "profi" Szaktekintély, ennél tökéletesebb nem létezik.. Egyszerű, alázatos, és maximálisan segítőkész. Köszönöm! Áldás kísérje az utadat.
Ancsa különleges érzékkel rendelkezik az intuíció és a spirituális üzenetek közvetítésében. Ha útmutatásra van szükséged a szerelem, karrier vagy életút kérdéseiben, ő képes a legfinomabb rezgéseket is érzékelni, és segít megtalálni a legjobb döntést.
Kedves Marcsi, köszönöm a kártyavetést, eltelt két hét és valóban úgy alakul a kapcsolatom, ahogyan mondtad!
Köszönöm szépen, hogy meghallgatja a problémáimat.
Köszönöm szépen a segítséged, hálás vagyok! Sikerült a forgalmi vizsgám, egy angyal vagy, köszönöm, hogy beszélgethettem veled, máskor is keresni foglak.
Cuki vagy Hajnalka, aranyos vagy és kedves. Puszi
Szia. Máté vagyok. Nem tudom emlékszik-e rám, de nagyon sokat beszéltünk, kb 1 órát. Nagyon köszönöm szépen a jóslásod, nagyon meg vagyok elégedve. A legjobbakat kívánom neked.
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Szeretném megköszönni a tanácsaidat és segítségedet, egy igazi angyal vagy a földön. Maximális tudásoddal és alázatos hozzáállásoddal segítettél a jelenlegi gondjaim átértékeléseiben es a jövőm álakitasában. Hálásan köszönöm, keresni foglak!
Kedves Martina, köszönöm szépen, hogy mindig türelemmel meghallgatsz, még ha sokszor nem is könnyű.
Tegnap beszéltünk először. Nem kertelt, nem azt mondta, amit hallani akartam, hanem amit jelenleg lát, még ha fájdalmas is. Gyors, pontos. Csak ajánlani tudom.
Kedves Marcsi! Köszönöm, hogy segített! A tanácsait megfogadtam és elkezdtek működni, valóban összejött az új munkám! Még egyszer köszönöm!
Csillához munkahelyi, illetve szerelmi ügyben fordultam, kissé ugyan eléggé szkeptikusan.. Rövid időn belül tapasztaltam meg azt a féle tudását, intellektusát, ami nem csak humanitásból, hanem professzionizmusából fakad. Hajszál pontossággal "belelátott" a jelenlegi problémáimba, megoldásként a jövőre vonatkozó segítségként utat mutatott,- amiket be is fogok tartani. Hálásan köszönöm Neki, máskor is hívni fogom!
Kedves Martina nagyon szépen köszönöm a jóslast. Nagyon szeretnék boldog lenni ezzel a fiatal emberrel. Erőt adott nekem, hogy vállaljam őt. Mert ő nem boldog, de igazán én sem. Erőt adott nekem, hogy újra önmagam legyek. Köszönöm a bíztató szavait. Amit mondott és ajánlott, ígérem, megfogadom. Visszajelzek, hogy alakult a dolog kettőnk közt. Bízok benne,hogy sikerül.
Állandó visszatérő vagyok Marcsihoz és eddig még nem csalódtam, nyugodtan mondhatom, hogy legfőbb bizalmasom. A kártyája valóban nagyon működik, ezt tanúsíthatom, a tanácsai pedig mindig előre mutatóak.
Köszönöm szépen a segítséget hálás vagyok és megpróbálok úgy cselekedni ahogyan elmondta nekem. Köszönöm
Kedves Ancsa! Nagyon örültem, hogy beszélhetünk kedden. Sok mindent meg tudtam arról az emberről, akit kedveltem! Remélem minél hamarabb túl tudom tenni magam a csalódáson. Ő nem szeretett, csak kihasznált. Örülök, hogy hallotam, mert a szavai vígaszt nyújtottak számomra. Köszönöm szépen. Szép napot kedves Ancsa!!!!! Remélem az univerzum meg adja nekem is hogy boldog legyek!
Martina egy végletekig kedves és segítőkész hölgy! Mikor elkezdtünk beszélgetni még teljes mértékben zaklatott volt a lelki világom. De hála a bátorító és pozitív szavainak a hívás végére megkönnyebbült a lelkem. Felszabadultabb lettem! Most várom, hogy beteljesüljön a jóslata, ami pozitív volt. Ajánlani tudom csak mindenkinek!
Párkapcsolati problémával fordultam Marcsihoz. Türelmes és valóban nagyon remek jósnő, olyan szinten mondta el nekem, hogy mi vár rám, hogy az döbbenet. Ez kb. három hete volt. Ma látom, hogy minden szava igaznak bizonyult. Ezek után azt gondolom, a tanácsait is érdemes megfogadom. Csak ajánlani tudom!