Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Lakatos Asszimentrum véleménye szerint Csilla:
Férfi lévén nem nagyon hittem itt ezen az oldalon senkinek. De azért mégis megkérdeztem őt is, mint ahogy a többieket is. Igazából mindenkivel beszéltem már. Az a kellemes hang ami a hölgynél van az leírhatatlan. Kérdeztem tőle, hogy milyen módon tud jósolni, sokoldalúnak találtam, így a cigánykártyát kértem tőle. Precízen, pontosan, okosan, érthetően, elmondott mindent, a múltat, a jelent, és a jövőt. Tisztán látta az utamat a párkapcsolatot, a pénzt a szeretőt, szóval mindent. Eddig mindenkinek azt mondtam hogy sajnos nem hiszek neki, de Mária az tud, Isten bizony, hogy tud. Kétszer hívtam még aznap és emlékezett rám, tovább folytattuk a beszélgetést, és ha még eddig szkeptikus is voltam a jóslással kapcsolatban, most egyel többen lettünk, akik hisznek a spritualitásban, a kártyavetésben, jóslásban. Minden ami eddig nem volt a számomra világos, azt ettől a jósnőtől megkaptam, megértettem. Kiváló személyiség, empata, aki beleérez a másik ember lelkébe, életébe.
Nagy Jánosné Zsuzsa véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Boldog új évet kívánok! Köszönöm a beszélgetést és a jóslásodat, sokat segítettél vele! Külön köszönöm a türelmedet! Most, így utólag igazolhatom, minden bejött abból amit mondtál!
Edit véleménye szerint Hajnal:
Egy igazán "profi" Szaktekintély, ennél tökéletesebb nem létezik.. Egyszerű, alázatos, és maximálisan segítőkész. Köszönöm! Áldás kísérje az utadat.
Eszter véleménye szerint Karolina:
A legjobb!!!
Kristof véleménye szerint Krisztina:
Krisztina azt mondta, sikerül a munkahelyre a felvétel és rá pár napra kaptam is a hívást, hogy valóban sikerült. Krisztina, nagyon hálás vagyok a segítségedért. Üdv Kristóf
Ádám véleménye szerint Ancsa:
Ancsa különleges érzékkel rendelkezik az intuíció és a spirituális üzenetek közvetítésében. Ha útmutatásra van szükséged a szerelem, karrier vagy életút kérdéseiben, ő képes a legfinomabb rezgéseket is érzékelni, és segít megtalálni a legjobb döntést.
János véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi, köszönöm a kártyavetést, eltelt két hét és valóban úgy alakul a kapcsolatom, ahogyan mondtad!
Bianka véleménye szerint Csilla:
Köszönöm szépen a segítséged, hálás vagyok! Sikerült a forgalmi vizsgám, egy angyal vagy, köszönöm, hogy beszélgethettem veled, máskor is keresni foglak.
Erzsébet véleménye szerint Karolina:
Fantasztikus éleslátó, kedves, humánus tanácsadó. Visszajárok hozzá, mert bejött, amiket mondott maximálisan. Mindig segítőkész és készséges és sohasem éreztem lenézést, vagy ítéletet a hangjában. Bölcs látó. Mint a mesében a jó boszorkány. Tanácsot több oldalról lehet adni! Őszámomra mindig a világos oldalt képviseli! Csak ajánlani tudom! Öt csillagos jós.
Krizanta véleménye szerint Hajnal:
Cuki vagy Hajnalka, aranyos vagy és kedves. Puszi
Czigány Máté véleménye szerint Ancsa:
Szia. Máté vagyok. Nem tudom emlékszik-e rám, de nagyon sokat beszéltünk, kb 1 órát. Nagyon köszönöm szépen a jóslásod, nagyon meg vagyok elégedve. A legjobbakat kívánom neked.
Szilvia véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnőként és léleklátóként nemcsak a kártyák üzeneteit tolmácsolja, hanem mélyebb lelki támogatást is nyújt azoknak, akik hozzá fordulnak. Az emberek sokszor elakadnak életük bizonyos pontjain, és ilyenkor egy hiteles, együttérző útmutatás hatalmas segítség lehet. Krisztina érzékenysége és tapasztalata révén nem csupán válaszokat ad, hanem erőt és önbizalmat is sugároz, hogy mindenki megtalálja a saját útját. Az, hogy mindig segít, azt mutatja, hogy valódi hivatástudattal és tiszta szívvel végzi a munkáját. Krisztinát mindenkinek szívből ajánlom mert egy tiszta szívű jó lelkű segítő akire mindig lehet számítani
Klári véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Péter véleménye szerint Csilla:
Szeretném megköszönni a tanácsaidat és segítségedet, egy igazi angyal vagy a földön. Maximális tudásoddal és alázatos hozzáállásoddal segítettél a jelenlegi gondjaim átértékeléseiben es a jövőm álakitasában. Hálásan köszönöm, keresni foglak!
Ildi véleménye szerint Karolina:
Köszönöm a segítséget. Nagyon valóságos dolgokat mondott ami tényleg csak az én életemre igaz. Ezáltal a vele való beszélgetés során teljes képet kaptam a helyzetemről, a jövőmről, illetve konkrét tanácsot kaptam, hogy mit tegyek a céljaim eléréséhez. Óriási megnyugvás volt a beszélgetés. Hamarosan újra keresem.
Bettina Kovács véleménye szerint Krisztina:
Krisztina nagyszerű jósnő, aki pontos és igaz dolgokat mond. Az általa adott útmutatások mindig hitelesek és segítőkészek, mély megértéssel és empátiával fordul mindenki felé. Köszönöm Krisztina, kereslek még.
Auróra véleménye szerint Ancsa:
Tegnap beszéltünk először. Nem kertelt, nem azt mondta, amit hallani akartam, hanem amit jelenleg lát, még ha fájdalmas is. Gyors, pontos. Csak ajánlani tudom.
Bálint véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Köszönöm, hogy segített! A tanácsait megfogadtam és elkezdtek működni, valóban összejött az új munkám! Még egyszer köszönöm!
Adrienn véleménye szerint Csilla:
Csillához munkahelyi, illetve szerelmi ügyben fordultam, kissé ugyan eléggé szkeptikusan.. Rövid időn belül tapasztaltam meg azt a féle tudását, intellektusát, ami nem csak humanitásból, hanem professzionizmusából fakad. Hajszál pontossággal "belelátott" a jelenlegi problémáimba, megoldásként a jövőre vonatkozó segítségként utat mutatott,- amiket be is fogok tartani. Hálásan köszönöm Neki, máskor is hívni fogom!
Balázs véleménye szerint Karolina:
Munkahely váltásban kértem segítséget. Volt vesztenivalóm, tanácstalan voltam. Örök hálával tartozom, hogy rá hallgattam. A lapok mögé lát!
Férfi lévén nem nagyon hittem itt ezen az oldalon senkinek. De azért mégis megkérdeztem őt is, mint ahogy a többieket is. Igazából mindenkivel beszéltem már. Az a kellemes hang ami a hölgynél van az leírhatatlan. Kérdeztem tőle, hogy milyen módon tud jósolni, sokoldalúnak találtam, így a cigánykártyát kértem tőle. Precízen, pontosan, okosan, érthetően, elmondott mindent, a múltat, a jelent, és a jövőt. Tisztán látta az utamat a párkapcsolatot, a pénzt a szeretőt, szóval mindent. Eddig mindenkinek azt mondtam hogy sajnos nem hiszek neki, de Mária az tud, Isten bizony, hogy tud. Kétszer hívtam még aznap és emlékezett rám, tovább folytattuk a beszélgetést, és ha még eddig szkeptikus is voltam a jóslással kapcsolatban, most egyel többen lettünk, akik hisznek a spritualitásban, a kártyavetésben, jóslásban. Minden ami eddig nem volt a számomra világos, azt ettől a jósnőtől megkaptam, megértettem. Kiváló személyiség, empata, aki beleérez a másik ember lelkébe, életébe.
Kedves Marcsi! Boldog új évet kívánok! Köszönöm a beszélgetést és a jóslásodat, sokat segítettél vele! Külön köszönöm a türelmedet! Most, így utólag igazolhatom, minden bejött abból amit mondtál!
Egy igazán "profi" Szaktekintély, ennél tökéletesebb nem létezik.. Egyszerű, alázatos, és maximálisan segítőkész. Köszönöm! Áldás kísérje az utadat.
A legjobb!!!
Krisztina azt mondta, sikerül a munkahelyre a felvétel és rá pár napra kaptam is a hívást, hogy valóban sikerült. Krisztina, nagyon hálás vagyok a segítségedért. Üdv Kristóf
Ancsa különleges érzékkel rendelkezik az intuíció és a spirituális üzenetek közvetítésében. Ha útmutatásra van szükséged a szerelem, karrier vagy életút kérdéseiben, ő képes a legfinomabb rezgéseket is érzékelni, és segít megtalálni a legjobb döntést.
Kedves Marcsi, köszönöm a kártyavetést, eltelt két hét és valóban úgy alakul a kapcsolatom, ahogyan mondtad!
Köszönöm szépen a segítséged, hálás vagyok! Sikerült a forgalmi vizsgám, egy angyal vagy, köszönöm, hogy beszélgethettem veled, máskor is keresni foglak.
Fantasztikus éleslátó, kedves, humánus tanácsadó. Visszajárok hozzá, mert bejött, amiket mondott maximálisan. Mindig segítőkész és készséges és sohasem éreztem lenézést, vagy ítéletet a hangjában. Bölcs látó. Mint a mesében a jó boszorkány. Tanácsot több oldalról lehet adni! Őszámomra mindig a világos oldalt képviseli! Csak ajánlani tudom! Öt csillagos jós.
Cuki vagy Hajnalka, aranyos vagy és kedves. Puszi
Szia. Máté vagyok. Nem tudom emlékszik-e rám, de nagyon sokat beszéltünk, kb 1 órát. Nagyon köszönöm szépen a jóslásod, nagyon meg vagyok elégedve. A legjobbakat kívánom neked.
Krisztina jósnőként és léleklátóként nemcsak a kártyák üzeneteit tolmácsolja, hanem mélyebb lelki támogatást is nyújt azoknak, akik hozzá fordulnak. Az emberek sokszor elakadnak életük bizonyos pontjain, és ilyenkor egy hiteles, együttérző útmutatás hatalmas segítség lehet. Krisztina érzékenysége és tapasztalata révén nem csupán válaszokat ad, hanem erőt és önbizalmat is sugároz, hogy mindenki megtalálja a saját útját. Az, hogy mindig segít, azt mutatja, hogy valódi hivatástudattal és tiszta szívvel végzi a munkáját. Krisztinát mindenkinek szívből ajánlom mert egy tiszta szívű jó lelkű segítő akire mindig lehet számítani
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Szeretném megköszönni a tanácsaidat és segítségedet, egy igazi angyal vagy a földön. Maximális tudásoddal és alázatos hozzáállásoddal segítettél a jelenlegi gondjaim átértékeléseiben es a jövőm álakitasában. Hálásan köszönöm, keresni foglak!
Köszönöm a segítséget. Nagyon valóságos dolgokat mondott ami tényleg csak az én életemre igaz. Ezáltal a vele való beszélgetés során teljes képet kaptam a helyzetemről, a jövőmről, illetve konkrét tanácsot kaptam, hogy mit tegyek a céljaim eléréséhez. Óriási megnyugvás volt a beszélgetés. Hamarosan újra keresem.
Krisztina nagyszerű jósnő, aki pontos és igaz dolgokat mond. Az általa adott útmutatások mindig hitelesek és segítőkészek, mély megértéssel és empátiával fordul mindenki felé. Köszönöm Krisztina, kereslek még.
Tegnap beszéltünk először. Nem kertelt, nem azt mondta, amit hallani akartam, hanem amit jelenleg lát, még ha fájdalmas is. Gyors, pontos. Csak ajánlani tudom.
Kedves Marcsi! Köszönöm, hogy segített! A tanácsait megfogadtam és elkezdtek működni, valóban összejött az új munkám! Még egyszer köszönöm!
Csillához munkahelyi, illetve szerelmi ügyben fordultam, kissé ugyan eléggé szkeptikusan.. Rövid időn belül tapasztaltam meg azt a féle tudását, intellektusát, ami nem csak humanitásból, hanem professzionizmusából fakad. Hajszál pontossággal "belelátott" a jelenlegi problémáimba, megoldásként a jövőre vonatkozó segítségként utat mutatott,- amiket be is fogok tartani. Hálásan köszönöm Neki, máskor is hívni fogom!
Munkahely váltásban kértem segítséget. Volt vesztenivalóm, tanácstalan voltam. Örök hálával tartozom, hogy rá hallgattam. A lapok mögé lát!