Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Nagy Jánosné Zsuzsa véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Boldog új évet kívánok! Köszönöm a beszélgetést és a jóslásodat, sokat segítettél vele! Külön köszönöm a türelmedet! Most, így utólag igazolhatom, minden bejött abból amit mondtál!
Edit véleménye szerint Hajnal:
Egy igazán "profi" Szaktekintély, ennél tökéletesebb nem létezik.. Egyszerű, alázatos, és maximálisan segítőkész. Köszönöm! Áldás kísérje az utadat.
Kristof véleménye szerint Krisztina:
Krisztina azt mondta, sikerül a munkahelyre a felvétel és rá pár napra kaptam is a hívást, hogy valóban sikerült. Krisztina, nagyon hálás vagyok a segítségedért. Üdv Kristóf
Glória véleménye szerint Xénia:
Xénia jósnővel való tapasztalatom rendkívül pozitív volt. Az ő képességei elképesztőek, és a jóshoz való hozzáállása rendkívül empátiával teli. Ajánlom mindazoknak, akik támogatásra és iránymutatásra vágynak az életükben.
János véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi, köszönöm a kártyavetést, eltelt két hét és valóban úgy alakul a kapcsolatom, ahogyan mondtad!
Bianka véleménye szerint Csilla:
Köszönöm szépen a segítséged, hálás vagyok! Sikerült a forgalmi vizsgám, egy angyal vagy, köszönöm, hogy beszélgethettem veled, máskor is keresni foglak.
Krizanta véleménye szerint Hajnal:
Cuki vagy Hajnalka, aranyos vagy és kedves. Puszi
Szilvia véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnőként és léleklátóként nemcsak a kártyák üzeneteit tolmácsolja, hanem mélyebb lelki támogatást is nyújt azoknak, akik hozzá fordulnak. Az emberek sokszor elakadnak életük bizonyos pontjain, és ilyenkor egy hiteles, együttérző útmutatás hatalmas segítség lehet. Krisztina érzékenysége és tapasztalata révén nem csupán válaszokat ad, hanem erőt és önbizalmat is sugároz, hogy mindenki megtalálja a saját útját. Az, hogy mindig segít, azt mutatja, hogy valódi hivatástudattal és tiszta szívvel végzi a munkáját. Krisztinát mindenkinek szívből ajánlom mert egy tiszta szívű jó lelkű segítő akire mindig lehet számítani
Klári véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Péter véleménye szerint Csilla:
Szeretném megköszönni a tanácsaidat és segítségedet, egy igazi angyal vagy a földön. Maximális tudásoddal és alázatos hozzáállásoddal segítettél a jelenlegi gondjaim átértékeléseiben es a jövőm álakitasában. Hálásan köszönöm, keresni foglak!
Szalai Krisztina véleménye szerint Xénia:
Xénia Csodálatos Jósnő, akivel a kezdetektől fogva beszélek. (Már, ha épp be van jelentkezve, és nekem nem sürgős a kérdés, akkor várom meg.) Mindent megmond, remélem, amit most mondott, hogy "görcsös" vagyok, nem fog beigazolódni. 18 éves gyönyörű kapcsolatom van, Külföldről jött haza, hogy személyesen is megkérje a kezem, és most "közbe szólt az élet". - Persze, egy kis ideig hagytam, el is tűntem, - viszont nem szeretném ezt az embert és a házasságot elveszíteni. Ma már tettem érte, kicsit hátulról jövően. Köszönöm a jó tanácsokat. Jó lenne, ha minden szép és jó, amit kijósolt nekem beválna. Shalom! Mirjam.
Bettina Kovács véleménye szerint Krisztina:
Krisztina nagyszerű jósnő, aki pontos és igaz dolgokat mond. Az általa adott útmutatások mindig hitelesek és segítőkészek, mély megértéssel és empátiával fordul mindenki felé. Köszönöm Krisztina, kereslek még.
Bálint véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Köszönöm, hogy segített! A tanácsait megfogadtam és elkezdtek működni, valóban összejött az új munkám! Még egyszer köszönöm!
Adrienn véleménye szerint Csilla:
Csillához munkahelyi, illetve szerelmi ügyben fordultam, kissé ugyan eléggé szkeptikusan.. Rövid időn belül tapasztaltam meg azt a féle tudását, intellektusát, ami nem csak humanitásból, hanem professzionizmusából fakad. Hajszál pontossággal "belelátott" a jelenlegi problémáimba, megoldásként a jövőre vonatkozó segítségként utat mutatott,- amiket be is fogok tartani. Hálásan köszönöm Neki, máskor is hívni fogom!
Erzsébet véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnő rendkívüli képességekkel bír! Minden, amit mondott, pontosan úgy alakult, ahogy megjósolta. Nagyon figyelmes, kedves és profi, tényleg érzi az embereket és az eseményeket. Igazi tehetség, akire bátran rábízhatom a kérdéseimet. Mindenkinek ajánlom, aki megbízható útmutatást keres!
Andi véleménye szerint Marcsi:
Állandó visszatérő vagyok Marcsihoz és eddig még nem csalódtam, nyugodtan mondhatom, hogy legfőbb bizalmasom. A kártyája valóban nagyon működik, ezt tanúsíthatom, a tanácsai pedig mindig előre mutatóak.
Balázs Dávid véleménye szerint Csilla:
Köszönöm szépen a segítséget hálás vagyok és megpróbálok úgy cselekedni ahogyan elmondta nekem. Köszönöm
Oláh Renáta véleménye szerint Krisztina:
Nagyon sokat segített nekem és a páromnak is, sokkal nyugodtabb lett az életem.
Adrien véleménye szerint Marcsi:
Párkapcsolati problémával fordultam Marcsihoz. Türelmes és valóban nagyon remek jósnő, olyan szinten mondta el nekem, hogy mi vár rám, hogy az döbbenet. Ez kb. három hete volt. Ma látom, hogy minden szava igaznak bizonyult. Ezek után azt gondolom, a tanácsait is érdemes megfogadom. Csak ajánlani tudom!
Helena véleménye szerint Csilla:
Köszönöm, hogy beszélgettem veled. Máskor is hívlak.
Kedves Marcsi! Boldog új évet kívánok! Köszönöm a beszélgetést és a jóslásodat, sokat segítettél vele! Külön köszönöm a türelmedet! Most, így utólag igazolhatom, minden bejött abból amit mondtál!
Egy igazán "profi" Szaktekintély, ennél tökéletesebb nem létezik.. Egyszerű, alázatos, és maximálisan segítőkész. Köszönöm! Áldás kísérje az utadat.
Krisztina azt mondta, sikerül a munkahelyre a felvétel és rá pár napra kaptam is a hívást, hogy valóban sikerült. Krisztina, nagyon hálás vagyok a segítségedért. Üdv Kristóf
Xénia jósnővel való tapasztalatom rendkívül pozitív volt. Az ő képességei elképesztőek, és a jóshoz való hozzáállása rendkívül empátiával teli. Ajánlom mindazoknak, akik támogatásra és iránymutatásra vágynak az életükben.
Kedves Marcsi, köszönöm a kártyavetést, eltelt két hét és valóban úgy alakul a kapcsolatom, ahogyan mondtad!
Köszönöm szépen a segítséged, hálás vagyok! Sikerült a forgalmi vizsgám, egy angyal vagy, köszönöm, hogy beszélgethettem veled, máskor is keresni foglak.
Cuki vagy Hajnalka, aranyos vagy és kedves. Puszi
Krisztina jósnőként és léleklátóként nemcsak a kártyák üzeneteit tolmácsolja, hanem mélyebb lelki támogatást is nyújt azoknak, akik hozzá fordulnak. Az emberek sokszor elakadnak életük bizonyos pontjain, és ilyenkor egy hiteles, együttérző útmutatás hatalmas segítség lehet. Krisztina érzékenysége és tapasztalata révén nem csupán válaszokat ad, hanem erőt és önbizalmat is sugároz, hogy mindenki megtalálja a saját útját. Az, hogy mindig segít, azt mutatja, hogy valódi hivatástudattal és tiszta szívvel végzi a munkáját. Krisztinát mindenkinek szívből ajánlom mert egy tiszta szívű jó lelkű segítő akire mindig lehet számítani
Kedves Marcsi! Visszatérő vendéged vagyok, a kártyád valóban működik és a beszélgetés veled mindig megnyugtat és helyreteszi a kételyeimet! Csak ajánlani tudlak másoknak is, és köszönöm a munkádat! Szeretettel, Klári
Szeretném megköszönni a tanácsaidat és segítségedet, egy igazi angyal vagy a földön. Maximális tudásoddal és alázatos hozzáállásoddal segítettél a jelenlegi gondjaim átértékeléseiben es a jövőm álakitasában. Hálásan köszönöm, keresni foglak!
Xénia Csodálatos Jósnő, akivel a kezdetektől fogva beszélek. (Már, ha épp be van jelentkezve, és nekem nem sürgős a kérdés, akkor várom meg.) Mindent megmond, remélem, amit most mondott, hogy "görcsös" vagyok, nem fog beigazolódni. 18 éves gyönyörű kapcsolatom van, Külföldről jött haza, hogy személyesen is megkérje a kezem, és most "közbe szólt az élet". - Persze, egy kis ideig hagytam, el is tűntem, - viszont nem szeretném ezt az embert és a házasságot elveszíteni. Ma már tettem érte, kicsit hátulról jövően. Köszönöm a jó tanácsokat. Jó lenne, ha minden szép és jó, amit kijósolt nekem beválna. Shalom! Mirjam.
Krisztina nagyszerű jósnő, aki pontos és igaz dolgokat mond. Az általa adott útmutatások mindig hitelesek és segítőkészek, mély megértéssel és empátiával fordul mindenki felé. Köszönöm Krisztina, kereslek még.
Kedves Marcsi! Köszönöm, hogy segített! A tanácsait megfogadtam és elkezdtek működni, valóban összejött az új munkám! Még egyszer köszönöm!
Csillához munkahelyi, illetve szerelmi ügyben fordultam, kissé ugyan eléggé szkeptikusan.. Rövid időn belül tapasztaltam meg azt a féle tudását, intellektusát, ami nem csak humanitásból, hanem professzionizmusából fakad. Hajszál pontossággal "belelátott" a jelenlegi problémáimba, megoldásként a jövőre vonatkozó segítségként utat mutatott,- amiket be is fogok tartani. Hálásan köszönöm Neki, máskor is hívni fogom!
Krisztina jósnő rendkívüli képességekkel bír! Minden, amit mondott, pontosan úgy alakult, ahogy megjósolta. Nagyon figyelmes, kedves és profi, tényleg érzi az embereket és az eseményeket. Igazi tehetség, akire bátran rábízhatom a kérdéseimet. Mindenkinek ajánlom, aki megbízható útmutatást keres!
Állandó visszatérő vagyok Marcsihoz és eddig még nem csalódtam, nyugodtan mondhatom, hogy legfőbb bizalmasom. A kártyája valóban nagyon működik, ezt tanúsíthatom, a tanácsai pedig mindig előre mutatóak.
Köszönöm szépen a segítséget hálás vagyok és megpróbálok úgy cselekedni ahogyan elmondta nekem. Köszönöm
Nagyon sokat segített nekem és a páromnak is, sokkal nyugodtabb lett az életem.
Párkapcsolati problémával fordultam Marcsihoz. Türelmes és valóban nagyon remek jósnő, olyan szinten mondta el nekem, hogy mi vár rám, hogy az döbbenet. Ez kb. három hete volt. Ma látom, hogy minden szava igaznak bizonyult. Ezek után azt gondolom, a tanácsait is érdemes megfogadom. Csak ajánlani tudom!
Köszönöm, hogy beszélgettem veled. Máskor is hívlak.