Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Sándor véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnő nagyon kedves, empatikus és figyelmes. Már az első beszélgetés során bizalmat ébresztett bennem, a jóslása pedig több olyan dologra is rávilágított, amin érdemes volt elgondolkodnom. Nem ítélkezik, türelmesen meghallgat, és érthetően fogalmaz. A beszélgetés után megnyugodtam, és sokkal tisztábban láttam a helyzetemet. Szívből ajánlom mindenkinek, aki őszinte, támogató útmutatást keres.
Imre véleménye szerint Marcsi:
Párkapcsolati kérdésben fordultam Marcsihoz, már nem először. Mindig nagyon empatikus és segítőkész volt. Úgy mutatott utat, illetve elemezte a kapcsolatom jövőjét, hogy teljesen úgy is történt! Köszönöm!
Renáta véleménye szerint Csilla:
Csilla nagyon őszinte és pontos jós, aki gyorsan ráérez a problémák lényegére, és hasznos útmutatást ad.
Márta véleménye szerint Dariusz:
Nagyon kellemes meglepetés volt számomra a beszélgetés Dariusszal. Végig figyelmes és türelmes volt, nem éreztem siettetést. Konkrétumokat mondott, és több dologban is ráérzett a helyzetemre, ami megnyugtató volt.
Era véleménye szerint Xénia:
Fájdalmas jóslatot kaptam, remélem nem lesz igaza a kártyáknak. Nyugtat, hogy csak az aktuális energiát érzi, és hogy semmi sincs kőbe vésve.
Varga Cintia véleménye szerint Katica:
Nem tudtam magának megköszönni a kérdésekre adott válaszokat! Köszönöm szépen!
Éva véleménye szerint Krisztina:
Krisztina azonnal tudott olyan dolgokat, amiket nem tudhatott rólam. Magától mondta a részleteket. Párkapcsolati ügyben hívtam, és tényleg úgy történt, ahogy mondta.
Mária véleménye szerint Dariusz:
Dariusz nagyon kedves és figyelmes volt. A tanácsai sokszor pontosak és hasznosak, bátran ajánlom.
Lara véleménye szerint Csilla:
Kedves, hiteles, őszinte. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az egyik legjobb!
Viktória véleménye szerint Xénia:
Most beszéltem a hölggyel és amire kíváncsi voltam, arra választ kaptam! Köszönöm szépen, majd még hívom:)
Réka véleménye szerint Marcsi:
Személyes sorskérdéssel fordultam Marcsihoz. Minden kérdésemre válaszolt és úgy tűnik, valóban látta a jövőmet, mert kezd úgy alakulni a sorsom ahogy megmondta! Köszönöm szépen!
Dóczi Mária véleménye szerint Katica:
Köszönöm a segítséget!
Gábor véleménye szerint Krisztina:
Krisztina. Szeretném megköszönni Neked a segítségedet és a támogatásodat. Nagyon sokat jelentett számomra a beszélgetésünk, és igazán pozitív élmény volt. Rendkívül empatikus, figyelmes és megnyugtató vagy, ami ritka kincs. Úgy érzem, hogy a tanácsaid valóban segítettek tisztábban látni a helyzetemet, és erőt adtak a továbblépéshez. Szívből ajánlanálak bárkinek, aki útmutatásra vagy lelki támogatásra vágyik.
Erika véleménye szerint Csilla:
Nagyon sokat segített a jósnő, pontos és megnyugtató volt! Köszönöm a támogatást.
Hajnal véleménye szerint Dariusz:
Csak ajánlani tudom! Segítőkész, őszinte és hihetetlen tudása van! Aki valódi segítséget szeretne őt keresse!
Borbála véleménye szerint Xénia:
Hihetetlenül tehetséges és pontos, minden alkalommal mély megértéssel és empátiával segít.
Kiss Lèna véleménye szerint Marcsi:
Üdvözlöm kedves Marcsi, nagyon jól alakul a kapcsolatom. Azóta, amióta beszéltünk eltelt kettő hét és minden úgy van, ahogy mondta. Köszönöm szépen, sok szeretettel Lèna
Ákos véleménye szerint Krisztina:
„Krisztina jósnő rendkívül kedves és megnyugtató személyiség. Már az első beszélgetésünknél éreztem, hogy teljes figyelmével rám hangolódik, és tiszta szívből segíteni akar. Pontos meglátásai és tanácsai nagy erőt adtak, hogy bátrabban nézzek szembe a kihívásokkal. Őszinte, hiteles, és valóban szívből dolgozik. Hálás vagyok, hogy hozzá fordulhattam, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Bajnok Emánuel véleménye szerint Dariusz:
Szia! Nagyon, de nagyon megvagyok elégedve veled. Minden, amit mondtál nagyon is igaz, örülök hogy beszélhettem veled. Az életem a jó irány felé hajlott.
Lakatos Asszimentrum véleménye szerint Csilla:
Férfi lévén nem nagyon hittem itt ezen az oldalon senkinek. De azért mégis megkérdeztem őt is, mint ahogy a többieket is. Igazából mindenkivel beszéltem már. Az a kellemes hang ami a hölgynél van az leírhatatlan. Kérdeztem tőle, hogy milyen módon tud jósolni, sokoldalúnak találtam, így a cigánykártyát kértem tőle. Precízen, pontosan, okosan, érthetően, elmondott mindent, a múltat, a jelent, és a jövőt. Tisztán látta az utamat a párkapcsolatot, a pénzt a szeretőt, szóval mindent. Eddig mindenkinek azt mondtam hogy sajnos nem hiszek neki, de Mária az tud, Isten bizony, hogy tud. Kétszer hívtam még aznap és emlékezett rám, tovább folytattuk a beszélgetést, és ha még eddig szkeptikus is voltam a jóslással kapcsolatban, most egyel többen lettünk, akik hisznek a spritualitásban, a kártyavetésben, jóslásban. Minden ami eddig nem volt a számomra világos, azt ettől a jósnőtől megkaptam, megértettem. Kiváló személyiség, empata, aki beleérez a másik ember lelkébe, életébe.
Krisztina jósnő nagyon kedves, empatikus és figyelmes. Már az első beszélgetés során bizalmat ébresztett bennem, a jóslása pedig több olyan dologra is rávilágított, amin érdemes volt elgondolkodnom. Nem ítélkezik, türelmesen meghallgat, és érthetően fogalmaz. A beszélgetés után megnyugodtam, és sokkal tisztábban láttam a helyzetemet. Szívből ajánlom mindenkinek, aki őszinte, támogató útmutatást keres.
Párkapcsolati kérdésben fordultam Marcsihoz, már nem először. Mindig nagyon empatikus és segítőkész volt. Úgy mutatott utat, illetve elemezte a kapcsolatom jövőjét, hogy teljesen úgy is történt! Köszönöm!
Csilla nagyon őszinte és pontos jós, aki gyorsan ráérez a problémák lényegére, és hasznos útmutatást ad.
Nagyon kellemes meglepetés volt számomra a beszélgetés Dariusszal. Végig figyelmes és türelmes volt, nem éreztem siettetést. Konkrétumokat mondott, és több dologban is ráérzett a helyzetemre, ami megnyugtató volt.
Fájdalmas jóslatot kaptam, remélem nem lesz igaza a kártyáknak. Nyugtat, hogy csak az aktuális energiát érzi, és hogy semmi sincs kőbe vésve.
Nem tudtam magának megköszönni a kérdésekre adott válaszokat! Köszönöm szépen!
Krisztina azonnal tudott olyan dolgokat, amiket nem tudhatott rólam. Magától mondta a részleteket. Párkapcsolati ügyben hívtam, és tényleg úgy történt, ahogy mondta.
Dariusz nagyon kedves és figyelmes volt. A tanácsai sokszor pontosak és hasznosak, bátran ajánlom.
Kedves, hiteles, őszinte. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az egyik legjobb!
Most beszéltem a hölggyel és amire kíváncsi voltam, arra választ kaptam! Köszönöm szépen, majd még hívom:)
Személyes sorskérdéssel fordultam Marcsihoz. Minden kérdésemre válaszolt és úgy tűnik, valóban látta a jövőmet, mert kezd úgy alakulni a sorsom ahogy megmondta! Köszönöm szépen!
Köszönöm a segítséget!
Krisztina. Szeretném megköszönni Neked a segítségedet és a támogatásodat. Nagyon sokat jelentett számomra a beszélgetésünk, és igazán pozitív élmény volt. Rendkívül empatikus, figyelmes és megnyugtató vagy, ami ritka kincs. Úgy érzem, hogy a tanácsaid valóban segítettek tisztábban látni a helyzetemet, és erőt adtak a továbblépéshez. Szívből ajánlanálak bárkinek, aki útmutatásra vagy lelki támogatásra vágyik.
Nagyon sokat segített a jósnő, pontos és megnyugtató volt! Köszönöm a támogatást.
Csak ajánlani tudom! Segítőkész, őszinte és hihetetlen tudása van! Aki valódi segítséget szeretne őt keresse!
Hihetetlenül tehetséges és pontos, minden alkalommal mély megértéssel és empátiával segít.
Üdvözlöm kedves Marcsi, nagyon jól alakul a kapcsolatom. Azóta, amióta beszéltünk eltelt kettő hét és minden úgy van, ahogy mondta. Köszönöm szépen, sok szeretettel Lèna
„Krisztina jósnő rendkívül kedves és megnyugtató személyiség. Már az első beszélgetésünknél éreztem, hogy teljes figyelmével rám hangolódik, és tiszta szívből segíteni akar. Pontos meglátásai és tanácsai nagy erőt adtak, hogy bátrabban nézzek szembe a kihívásokkal. Őszinte, hiteles, és valóban szívből dolgozik. Hálás vagyok, hogy hozzá fordulhattam, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Szia! Nagyon, de nagyon megvagyok elégedve veled. Minden, amit mondtál nagyon is igaz, örülök hogy beszélhettem veled. Az életem a jó irány felé hajlott.
Férfi lévén nem nagyon hittem itt ezen az oldalon senkinek. De azért mégis megkérdeztem őt is, mint ahogy a többieket is. Igazából mindenkivel beszéltem már. Az a kellemes hang ami a hölgynél van az leírhatatlan. Kérdeztem tőle, hogy milyen módon tud jósolni, sokoldalúnak találtam, így a cigánykártyát kértem tőle. Precízen, pontosan, okosan, érthetően, elmondott mindent, a múltat, a jelent, és a jövőt. Tisztán látta az utamat a párkapcsolatot, a pénzt a szeretőt, szóval mindent. Eddig mindenkinek azt mondtam hogy sajnos nem hiszek neki, de Mária az tud, Isten bizony, hogy tud. Kétszer hívtam még aznap és emlékezett rám, tovább folytattuk a beszélgetést, és ha még eddig szkeptikus is voltam a jóslással kapcsolatban, most egyel többen lettünk, akik hisznek a spritualitásban, a kártyavetésben, jóslásban. Minden ami eddig nem volt a számomra világos, azt ettől a jósnőtől megkaptam, megértettem. Kiváló személyiség, empata, aki beleérez a másik ember lelkébe, életébe.