Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Imre véleménye szerint Marcsi:
Párkapcsolati kérdésben fordultam Marcsihoz, már nem először. Mindig nagyon empatikus és segítőkész volt. Úgy mutatott utat, illetve elemezte a kapcsolatom jövőjét, hogy teljesen úgy is történt! Köszönöm!
Renáta véleménye szerint Csilla:
Csilla nagyon őszinte és pontos jós, aki gyorsan ráérez a problémák lényegére, és hasznos útmutatást ad.
G. H. véleménye szerint Ancsa:
Gyakran hívom Ancsát! Tiszta szívből ajánlom mindenkinek mert nagyon tehetséges, igaz ember aki nem a pénzedre megy hanem valóban segíteni akar, gyorsan, hatékonyan. Emellett megmondja a jó és a rossz dolgokat egyaránt, nem ámít, nem hiteget.
Era véleménye szerint Xénia:
Fájdalmas jóslatot kaptam, remélem nem lesz igaza a kártyáknak. Nyugtat, hogy csak az aktuális energiát érzi, és hogy semmi sincs kőbe vésve.
Annamari véleménye szerint Hajnal:
Hajnal nagyon megbízható és segítőkész jósnő. Érzékeny és empatikus hangulatot teremtett a hívás során, és segített jobban megérteni a helyzetem. Nagyon hálás vagyok neki azért, hogy megosztotta velem bölcs tanácsait és megnyugtató jóslatait. Mindenkinek ajánlom, aki segítséget keres és tisztábban szeretné látni jövőjét.
Lara véleménye szerint Csilla:
Kedves, hiteles, őszinte. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az egyik legjobb!
Hajni véleménye szerint Ancsa:
Többször beszéltünk, hasonlóakat mondott szinte mindig. A kimenetelt nézve nagyon várom már, hogy úgy legyen, ahogy mondta. Bízok benne, hogy minden jól alakul. Bátran ajánlom.
Viktória véleménye szerint Xénia:
Most beszéltem a hölggyel és amire kíváncsi voltam, arra választ kaptam! Köszönöm szépen, majd még hívom:)
Réka véleménye szerint Marcsi:
Személyes sorskérdéssel fordultam Marcsihoz. Minden kérdésemre válaszolt és úgy tűnik, valóban látta a jövőmet, mert kezd úgy alakulni a sorsom ahogy megmondta! Köszönöm szépen!
Krisztina véleménye szerint Hajnal:
Nagyon boldog vagyok, minden szava igaz, mindenkinek szívből ajánlom.
Erika véleménye szerint Csilla:
Nagyon sokat segített a jósnő, pontos és megnyugtató volt! Köszönöm a támogatást.
Magdi véleménye szerint Ancsa:
Röviden, tömören, precízen elmond mindent. Nem húzza az időt, nem beszél mellé.
Borbála véleménye szerint Xénia:
Hihetetlenül tehetséges és pontos, minden alkalommal mély megértéssel és empátiával segít.
Kiss Lèna véleménye szerint Marcsi:
Üdvözlöm kedves Marcsi, nagyon jól alakul a kapcsolatom. Azóta, amióta beszéltünk eltelt kettő hét és minden úgy van, ahogy mondta. Köszönöm szépen, sok szeretettel Lèna
Mária véleménye szerint Hajnal:
Hajnal nagyon nagy tudású, kedves és türelmes szakember. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Judit véleménye szerint Ancsa:
Ancsa nagyon kedves és segítőkész volt a telefonban, egyértelműen válaszolt minden kérdésemre. Öröm volt beszélgetni vele!
Lakatos Asszimentrum véleménye szerint Csilla:
Férfi lévén nem nagyon hittem itt ezen az oldalon senkinek. De azért mégis megkérdeztem őt is, mint ahogy a többieket is. Igazából mindenkivel beszéltem már. Az a kellemes hang ami a hölgynél van az leírhatatlan. Kérdeztem tőle, hogy milyen módon tud jósolni, sokoldalúnak találtam, így a cigánykártyát kértem tőle. Precízen, pontosan, okosan, érthetően, elmondott mindent, a múltat, a jelent, és a jövőt. Tisztán látta az utamat a párkapcsolatot, a pénzt a szeretőt, szóval mindent. Eddig mindenkinek azt mondtam hogy sajnos nem hiszek neki, de Mária az tud, Isten bizony, hogy tud. Kétszer hívtam még aznap és emlékezett rám, tovább folytattuk a beszélgetést, és ha még eddig szkeptikus is voltam a jóslással kapcsolatban, most egyel többen lettünk, akik hisznek a spritualitásban, a kártyavetésben, jóslásban. Minden ami eddig nem volt a számomra világos, azt ettől a jósnőtől megkaptam, megértettem. Kiváló személyiség, empata, aki beleérez a másik ember lelkébe, életébe.
Krisztián véleménye szerint Xénia:
Xénia jósnővel való beszélgetésem nagyon pozitív volt. Minden kérdésemre megkaptam a válaszomat. Nagyon sok dolgot megtudtam amit szerettem volna, olyan önbizalmat adott, hogy megfogok tenni minden amiket elmondott. Nagyon köszönöm neki a segítséget és keresni fogom a jövőben is!
Nagy Jánosné Zsuzsa véleménye szerint Marcsi:
Kedves Marcsi! Boldog új évet kívánok! Köszönöm a beszélgetést és a jóslásodat, sokat segítettél vele! Külön köszönöm a türelmedet! Most, így utólag igazolhatom, minden bejött abból amit mondtál!
Edit véleménye szerint Hajnal:
Egy igazán "profi" Szaktekintély, ennél tökéletesebb nem létezik.. Egyszerű, alázatos, és maximálisan segítőkész. Köszönöm! Áldás kísérje az utadat.
Párkapcsolati kérdésben fordultam Marcsihoz, már nem először. Mindig nagyon empatikus és segítőkész volt. Úgy mutatott utat, illetve elemezte a kapcsolatom jövőjét, hogy teljesen úgy is történt! Köszönöm!
Csilla nagyon őszinte és pontos jós, aki gyorsan ráérez a problémák lényegére, és hasznos útmutatást ad.
Gyakran hívom Ancsát! Tiszta szívből ajánlom mindenkinek mert nagyon tehetséges, igaz ember aki nem a pénzedre megy hanem valóban segíteni akar, gyorsan, hatékonyan. Emellett megmondja a jó és a rossz dolgokat egyaránt, nem ámít, nem hiteget.
Fájdalmas jóslatot kaptam, remélem nem lesz igaza a kártyáknak. Nyugtat, hogy csak az aktuális energiát érzi, és hogy semmi sincs kőbe vésve.
Hajnal nagyon megbízható és segítőkész jósnő. Érzékeny és empatikus hangulatot teremtett a hívás során, és segített jobban megérteni a helyzetem. Nagyon hálás vagyok neki azért, hogy megosztotta velem bölcs tanácsait és megnyugtató jóslatait. Mindenkinek ajánlom, aki segítséget keres és tisztábban szeretné látni jövőjét.
Kedves, hiteles, őszinte. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az egyik legjobb!
Többször beszéltünk, hasonlóakat mondott szinte mindig. A kimenetelt nézve nagyon várom már, hogy úgy legyen, ahogy mondta. Bízok benne, hogy minden jól alakul. Bátran ajánlom.
Most beszéltem a hölggyel és amire kíváncsi voltam, arra választ kaptam! Köszönöm szépen, majd még hívom:)
Személyes sorskérdéssel fordultam Marcsihoz. Minden kérdésemre válaszolt és úgy tűnik, valóban látta a jövőmet, mert kezd úgy alakulni a sorsom ahogy megmondta! Köszönöm szépen!
Nagyon boldog vagyok, minden szava igaz, mindenkinek szívből ajánlom.
Nagyon sokat segített a jósnő, pontos és megnyugtató volt! Köszönöm a támogatást.
Röviden, tömören, precízen elmond mindent. Nem húzza az időt, nem beszél mellé.
Hihetetlenül tehetséges és pontos, minden alkalommal mély megértéssel és empátiával segít.
Üdvözlöm kedves Marcsi, nagyon jól alakul a kapcsolatom. Azóta, amióta beszéltünk eltelt kettő hét és minden úgy van, ahogy mondta. Köszönöm szépen, sok szeretettel Lèna
Hajnal nagyon nagy tudású, kedves és türelmes szakember. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ancsa nagyon kedves és segítőkész volt a telefonban, egyértelműen válaszolt minden kérdésemre. Öröm volt beszélgetni vele!
Férfi lévén nem nagyon hittem itt ezen az oldalon senkinek. De azért mégis megkérdeztem őt is, mint ahogy a többieket is. Igazából mindenkivel beszéltem már. Az a kellemes hang ami a hölgynél van az leírhatatlan. Kérdeztem tőle, hogy milyen módon tud jósolni, sokoldalúnak találtam, így a cigánykártyát kértem tőle. Precízen, pontosan, okosan, érthetően, elmondott mindent, a múltat, a jelent, és a jövőt. Tisztán látta az utamat a párkapcsolatot, a pénzt a szeretőt, szóval mindent. Eddig mindenkinek azt mondtam hogy sajnos nem hiszek neki, de Mária az tud, Isten bizony, hogy tud. Kétszer hívtam még aznap és emlékezett rám, tovább folytattuk a beszélgetést, és ha még eddig szkeptikus is voltam a jóslással kapcsolatban, most egyel többen lettünk, akik hisznek a spritualitásban, a kártyavetésben, jóslásban. Minden ami eddig nem volt a számomra világos, azt ettől a jósnőtől megkaptam, megértettem. Kiváló személyiség, empata, aki beleérez a másik ember lelkébe, életébe.
Xénia jósnővel való beszélgetésem nagyon pozitív volt. Minden kérdésemre megkaptam a válaszomat. Nagyon sok dolgot megtudtam amit szerettem volna, olyan önbizalmat adott, hogy megfogok tenni minden amiket elmondott. Nagyon köszönöm neki a segítséget és keresni fogom a jövőben is!
Kedves Marcsi! Boldog új évet kívánok! Köszönöm a beszélgetést és a jóslásodat, sokat segítettél vele! Külön köszönöm a türelmedet! Most, így utólag igazolhatom, minden bejött abból amit mondtál!
Egy igazán "profi" Szaktekintély, ennél tökéletesebb nem létezik.. Egyszerű, alázatos, és maximálisan segítőkész. Köszönöm! Áldás kísérje az utadat.