Semmi sem tesz minket boldogabbá, mint az elégedett ügyfelek. Olvassa el bátran ügyfeleink tapasztalatait, mielőtt úgy dönt, hogy felhív minket
Era véleménye szerint Xénia:
Fájdalmas jóslatot kaptam, remélem nem lesz igaza a kártyáknak. Nyugtat, hogy csak az aktuális energiát érzi, és hogy semmi sincs kőbe vésve.
Viktória véleménye szerint Xénia:
Most beszéltem a hölggyel és amire kíváncsi voltam, arra választ kaptam! Köszönöm szépen, majd még hívom:)
Borbála véleménye szerint Xénia:
Hihetetlenül tehetséges és pontos, minden alkalommal mély megértéssel és empátiával segít.
Krisztián véleménye szerint Xénia:
Xénia jósnővel való beszélgetésem nagyon pozitív volt. Minden kérdésemre megkaptam a válaszomat. Nagyon sok dolgot megtudtam amit szerettem volna, olyan önbizalmat adott, hogy megfogok tenni minden amiket elmondott. Nagyon köszönöm neki a segítséget és keresni fogom a jövőben is!
Glória véleménye szerint Xénia:
Xénia jósnővel való tapasztalatom rendkívül pozitív volt. Az ő képességei elképesztőek, és a jóshoz való hozzáállása rendkívül empátiával teli. Ajánlom mindazoknak, akik támogatásra és iránymutatásra vágynak az életükben.
Szalai Krisztina véleménye szerint Xénia:
Xénia Csodálatos Jósnő, akivel a kezdetektől fogva beszélek. (Már, ha épp be van jelentkezve, és nekem nem sürgős a kérdés, akkor várom meg.) Mindent megmond, remélem, amit most mondott, hogy "görcsös" vagyok, nem fog beigazolódni. 18 éves gyönyörű kapcsolatom van, Külföldről jött haza, hogy személyesen is megkérje a kezem, és most "közbe szólt az élet". - Persze, egy kis ideig hagytam, el is tűntem, - viszont nem szeretném ezt az embert és a házasságot elveszíteni. Ma már tettem érte, kicsit hátulról jövően. Köszönöm a jó tanácsokat. Jó lenne, ha minden szép és jó, amit kijósolt nekem beválna. Shalom! Mirjam.
Sándor véleménye szerint Krisztina:
Krisztina jósnő nagyon kedves, empatikus és figyelmes. Már az első beszélgetés során bizalmat ébresztett bennem, a jóslása pedig több olyan dologra is rávilágított, amin érdemes volt elgondolkodnom. Nem ítélkezik, türelmesen meghallgat, és érthetően fogalmaz. A beszélgetés után megnyugodtam, és sokkal tisztábban láttam a helyzetemet. Szívből ajánlom mindenkinek, aki őszinte, támogató útmutatást keres.
Amanda véleménye szerint Lilien:
Nagyon profi, minden kérdésemre egyértelmű választ adott. Csak ajánlani tudom!
Laura véleménye szerint Martina:
Bejött a jóslása, sikerült a rutin vizsga, köszönöm szépen!
Imre véleménye szerint Marcsi:
Párkapcsolati kérdésben fordultam Marcsihoz, már nem először. Mindig nagyon empatikus és segítőkész volt. Úgy mutatott utat, illetve elemezte a kapcsolatom jövőjét, hogy teljesen úgy is történt! Köszönöm!
Renáta véleménye szerint Csilla:
Csilla nagyon őszinte és pontos jós, aki gyorsan ráérez a problémák lényegére, és hasznos útmutatást ad.
Márta véleménye szerint Dariusz:
Nagyon kellemes meglepetés volt számomra a beszélgetés Dariusszal. Végig figyelmes és türelmes volt, nem éreztem siettetést. Konkrétumokat mondott, és több dologban is ráérzett a helyzetemre, ami megnyugtató volt.
G. H. véleménye szerint Ancsa:
Gyakran hívom Ancsát! Tiszta szívből ajánlom mindenkinek mert nagyon tehetséges, igaz ember aki nem a pénzedre megy hanem valóban segíteni akar, gyorsan, hatékonyan. Emellett megmondja a jó és a rossz dolgokat egyaránt, nem ámít, nem hiteget.
Era véleménye szerint Karolina:
Aranyos, kedves, kicsit bőven beszél de a lényeget is elmondja alaposan. Nem hiteget, nem ámít, ha fájdalmas, ha jó elmondja. Az már a hívó dolga, hogy ezt elfogadja e vagy sem.
Szalai Éva véleménye szerint Virág:
Nagyon meglepődtem, mennyire pontos volt a jóslás! Már egy ideje foglalkoztatott egy párkapcsolati kérdés, és a jósnő nemcsak válaszolt, hanem olyan dolgokra is rávilágított, amiket magamnak se mertem bevallani. Kedves volt, figyelmes, és abszolút nem éreztem azt, hogy csak a pénzem kell. Ajánlom mindenkinek, aki bizonytalan vagy elakadt valamiben!
Alma véleménye szerint Márti:
Márti egy igazi empata, segít rávilágítani a megoldásokra. Jóslatai mindig ő mindig pontos és mélyreható. Nemcsak a jövő lehetséges eseményeit tárja fel, hanem segít megérteni a jelen helyzeted rejtett összefüggéseit is. Bölcsessége és tapasztalata révén minden kérdésedre átfogó választ kapsz.
Annamari véleménye szerint Hajnal:
Hajnal nagyon megbízható és segítőkész jósnő. Érzékeny és empatikus hangulatot teremtett a hívás során, és segített jobban megérteni a helyzetem. Nagyon hálás vagyok neki azért, hogy megosztotta velem bölcs tanácsait és megnyugtató jóslatait. Mindenkinek ajánlom, aki segítséget keres és tisztábban szeretné látni jövőjét.
Gréta véleménye szerint Barbara:
Ajánlom, nagyon meg vagyok elégedve Barbarával. Igaz ember, nagyon kedves és segítőkész. Máskor is keresni fogom.
Varga Cintia véleménye szerint Katica:
Nem tudtam magának megköszönni a kérdésekre adott válaszokat! Köszönöm szépen!
Éva véleménye szerint Krisztina:
Krisztina azonnal tudott olyan dolgokat, amiket nem tudhatott rólam. Magától mondta a részleteket. Párkapcsolati ügyben hívtam, és tényleg úgy történt, ahogy mondta.
Fájdalmas jóslatot kaptam, remélem nem lesz igaza a kártyáknak. Nyugtat, hogy csak az aktuális energiát érzi, és hogy semmi sincs kőbe vésve.
Most beszéltem a hölggyel és amire kíváncsi voltam, arra választ kaptam! Köszönöm szépen, majd még hívom:)
Hihetetlenül tehetséges és pontos, minden alkalommal mély megértéssel és empátiával segít.
Xénia jósnővel való beszélgetésem nagyon pozitív volt. Minden kérdésemre megkaptam a válaszomat. Nagyon sok dolgot megtudtam amit szerettem volna, olyan önbizalmat adott, hogy megfogok tenni minden amiket elmondott. Nagyon köszönöm neki a segítséget és keresni fogom a jövőben is!
Xénia jósnővel való tapasztalatom rendkívül pozitív volt. Az ő képességei elképesztőek, és a jóshoz való hozzáállása rendkívül empátiával teli. Ajánlom mindazoknak, akik támogatásra és iránymutatásra vágynak az életükben.
Xénia Csodálatos Jósnő, akivel a kezdetektől fogva beszélek. (Már, ha épp be van jelentkezve, és nekem nem sürgős a kérdés, akkor várom meg.) Mindent megmond, remélem, amit most mondott, hogy "görcsös" vagyok, nem fog beigazolódni. 18 éves gyönyörű kapcsolatom van, Külföldről jött haza, hogy személyesen is megkérje a kezem, és most "közbe szólt az élet". - Persze, egy kis ideig hagytam, el is tűntem, - viszont nem szeretném ezt az embert és a házasságot elveszíteni. Ma már tettem érte, kicsit hátulról jövően. Köszönöm a jó tanácsokat. Jó lenne, ha minden szép és jó, amit kijósolt nekem beválna. Shalom! Mirjam.
Krisztina jósnő nagyon kedves, empatikus és figyelmes. Már az első beszélgetés során bizalmat ébresztett bennem, a jóslása pedig több olyan dologra is rávilágított, amin érdemes volt elgondolkodnom. Nem ítélkezik, türelmesen meghallgat, és érthetően fogalmaz. A beszélgetés után megnyugodtam, és sokkal tisztábban láttam a helyzetemet. Szívből ajánlom mindenkinek, aki őszinte, támogató útmutatást keres.
Nagyon profi, minden kérdésemre egyértelmű választ adott. Csak ajánlani tudom!
Bejött a jóslása, sikerült a rutin vizsga, köszönöm szépen!
Párkapcsolati kérdésben fordultam Marcsihoz, már nem először. Mindig nagyon empatikus és segítőkész volt. Úgy mutatott utat, illetve elemezte a kapcsolatom jövőjét, hogy teljesen úgy is történt! Köszönöm!
Csilla nagyon őszinte és pontos jós, aki gyorsan ráérez a problémák lényegére, és hasznos útmutatást ad.
Nagyon kellemes meglepetés volt számomra a beszélgetés Dariusszal. Végig figyelmes és türelmes volt, nem éreztem siettetést. Konkrétumokat mondott, és több dologban is ráérzett a helyzetemre, ami megnyugtató volt.
Gyakran hívom Ancsát! Tiszta szívből ajánlom mindenkinek mert nagyon tehetséges, igaz ember aki nem a pénzedre megy hanem valóban segíteni akar, gyorsan, hatékonyan. Emellett megmondja a jó és a rossz dolgokat egyaránt, nem ámít, nem hiteget.
Aranyos, kedves, kicsit bőven beszél de a lényeget is elmondja alaposan. Nem hiteget, nem ámít, ha fájdalmas, ha jó elmondja. Az már a hívó dolga, hogy ezt elfogadja e vagy sem.
Nagyon meglepődtem, mennyire pontos volt a jóslás! Már egy ideje foglalkoztatott egy párkapcsolati kérdés, és a jósnő nemcsak válaszolt, hanem olyan dolgokra is rávilágított, amiket magamnak se mertem bevallani. Kedves volt, figyelmes, és abszolút nem éreztem azt, hogy csak a pénzem kell. Ajánlom mindenkinek, aki bizonytalan vagy elakadt valamiben!
Márti egy igazi empata, segít rávilágítani a megoldásokra. Jóslatai mindig ő mindig pontos és mélyreható. Nemcsak a jövő lehetséges eseményeit tárja fel, hanem segít megérteni a jelen helyzeted rejtett összefüggéseit is. Bölcsessége és tapasztalata révén minden kérdésedre átfogó választ kapsz.
Hajnal nagyon megbízható és segítőkész jósnő. Érzékeny és empatikus hangulatot teremtett a hívás során, és segített jobban megérteni a helyzetem. Nagyon hálás vagyok neki azért, hogy megosztotta velem bölcs tanácsait és megnyugtató jóslatait. Mindenkinek ajánlom, aki segítséget keres és tisztábban szeretné látni jövőjét.
Ajánlom, nagyon meg vagyok elégedve Barbarával. Igaz ember, nagyon kedves és segítőkész. Máskor is keresni fogom.
Nem tudtam magának megköszönni a kérdésekre adott válaszokat! Köszönöm szépen!
Krisztina azonnal tudott olyan dolgokat, amiket nem tudhatott rólam. Magától mondta a részleteket. Párkapcsolati ügyben hívtam, és tényleg úgy történt, ahogy mondta.