Az átok az mágia?

2021. szeptember 27.
Szerző: Barbara
Az átok az mágia?

Amit nagyon sokan kevernek, és nem feltétlen jól ismernek, az az, hogy az átok az hova sorolandó, illetve hogy az átok nagyobb baj, vagy a rontás-e. Nos ma úgy gondoltam, hogy tisztába teszem a dolgokat az olvasók előtt, hogy ezt jobban meg tudják ismerni.

Az első dolog, hogy az átok és a rontás is negatív energia. Van egy küldő és egy fogadó fél. A fogadó számára mindenképpen olyan energetikai negativitás, ami sok esetben fizikális síkon is kellemetlen, szerencsétlen helyzeteket is produkál, és igen, sajnos nem ritka a halálos rontás vagy átok sem.

Ellenben a mágiával, ami egy gyűjtőfogalom, cselekedhetünk vele a fogadó fél számára jót és rosszat is.

Barbara

„Fedezd fel önmagad és az energiák világát.”

Blogjaimban a spiritualitás útját járom, és tapasztalataimat, gondolataimat osztom meg a mindennapokhoz. Írásaim a belső harmóniáról, önismeretről, párkapcsolatokról és az élet útvesztőiben való eligazodásról szólnak, inspirációt és útmutatást nyújtva olvasóimnak.

Legutóbbi blogbejegyzések

Összes blogbejegyzés
A fátylon túli csend
Barbara
2025. december 29.
Szerző: Barbara
A lélek útja nem ér véget a fizikai test elhagyásával, és nem is kezdődik a születés pillanatában. A...
A megtisztulás ősi rítusai
Barbara
2025. december 28.
Szerző: Barbara
A fürdők és a szaunázás rituális szemléletben nem csupán a test ellazítását szolgálják, hanem mély...
Mi is az a mantraéneklés?
Barbara
2025. december 27.
Szerző: Barbara
A mantraéneklés ősi spirituális gyakorlat, amely a hang erején keresztül vezeti vissza az embert belső...
06 90 900 938
Hívjon most!